Trwa ładowanie...
dsepwpp

Beata Pawlikowska zatrudni u siebie swojego partnera. Musi tylko dostać pozwolenie

Beata Pawlikowska promienieje ze szczęścia u boku nowego partnera. Jej ukochany ma jednak problem ze znalezieniem pracy w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Pawlikowska z partnerem Dannym Murdockiem
Beata Pawlikowska z partnerem Dannym Murdockiem (ONS.pl)
dsepwpp

Beata Pawlikowska, autorka książek z serii "Blondynka w podróży", od 2 lat związana jest z amerykańskim prawnikiem, Dannym Murdockiem. Mężczyzna dla podróżniczki opuścił swój kraj i zamieszkał w Polsce.

Niestety, 47-letni prawnik Murdock (ale nie ten z serialu Marvela "Daredevil") wciąż nie ma pozwolenia na pracę w naszym kraju. Przez to jest zdany na bycie utrzymankiem 54-letniej Beaty Pawlikowskiej.

"Jest bardzo dużo podań składanych przez osoby z Ukrainy, Indii czy Nepalu, więc zrobiły się długie kolejki" - tak podróżniczka wyjaśnia urzędowe zawiłości. Beata Pawlikowska chętnie zatrudniłaby partnera w swojej firmie. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że potrzebuje pomocy przy tłumaczeniach książek i wydawaniu kursów językowych.

Na razie para ma związane ręce. Bez oficjalnego pozwolenia prawnicze umiejętności Danny'ego Murdocka nie mogą przysłużyć się interesom podróżniczki.

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp