WP

Była dziewczyna Bieniuka zabrała głos. "Stoję za nim murem"

Martyna Gliwińska nie wierzy w doniesienia o rzekomym gwałcie. Była dziewczyna Jarosława Bieniuka jest przekonana o jego niewinności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były piłkarz Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek 16 kwietnia
Były piłkarz Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek 16 kwietnia (East News)
WP

Nie cichnie echo po zatrzymaniu Jarosława Bieniuka przez prokuraturę. Celebryta i były sportowiec został zatrzymany w Sopocie we wtorek, 16 kwietnia. Było podejrzenie, że popełnił przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Do zdarzenia miało dojść w jednym z hoteli w Sopocie. Dwudziestokilkuletnia modelka, która wcześniej bawiła się z Jarosławem Bieniukiem w klubie, zeznała, że została przez niego zgwałcona.

Jarosław Bieniuk 18 kwietnia wydał oświadczenie, w którym odniósł się do całej sytuacji.

Sławni znajomi celebryty nie wierzyli w jego winę. Głos zabrała m.in. Natalia Siwiec czy Tomasz Mazurkiewicz, partner Edyty Górniak. Jarosława Bieniuka broni też była dziewczyna Martyna Gliwińska. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że nie wierzy w jego winę.

WP
Instagram.com
Podziel się

- Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy - wyznała Martyna Gliwińska, która spotykała się z byłym sportowcem przez 2 lata.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP