Trwa ładowanie...
d48efeu

Chrzciny Archiego. Makijażysta Meghan Markle może być ojcem chrzestnym dziecka

Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie tożsamości ojca chrzestnego Archiego Harrisona. Według portalu Pagesix jest nim makijażysta księżnej Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Informacje związane z chrzcinami Archiego miały być całkowicie zachowane w tajemnicy
Informacje związane z chrzcinami Archiego miały być całkowicie zachowane w tajemnicy (Instagram.com)
d48efeu

Wszystko, co związane z chrzcinami Archiego, Harry i Meghan chcieli zachować w tajemnicy. Jednak zawsze znajdzie się w pałacu Buckingham ktoś, kto wygada się brytyjskim tabloidom.

Pierwsze informacje mówiły, że ojcem chrzestnym Archiego Harrisona jest Charlie van Straubenzee. To przyjaciel księcia Harry'ego z czasów szkolnych. Co ciekawe, brat Charliego, Tom van Straubenzee, jest ojcem chrzestnym księżniczki Charlotte, córki księcia Williama i księżnej Kate.

Jednak według najnowszych doniesień, ojcem chrzestnym Archiego Harrisona ma być Daniel Martin, makijażysta Meghan Markle i prywatnie jej przyjaciel od lat. Zdaniem strony Pagesix dowodem na to są filmy z lunchu w Ivy i herbaty w Harrods.

d48efeu

ZOBACZ TEŻ: Meghan uciekla przed Donaldem Trumpem

Źródło portalu twierdzi też, że Meghan i Harry na rodziców chrzestnych chcieli wybrać swoich najlepszych przyjaciół, ale za wszelką cenę nie chcieli ujawniać publicznie nazwisk.

Chrzciny Archiego odbyły się w sobotę w zamku Windsor.

d48efeu
Tak wygląda Daniel Martin, makijażysta Meghan Markle i ojciec chrzestny Archiego Harrisona pagesix.com
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d48efeu

d48efeu