ycipk-mutymn
News

Czy Rusin woli Kazadi od Muchy?

Podziel się
Czy Rusin woli Kazadi od Muchy?
ycipk-mutymn

Kinga Rusin nie tylko wybrała Patricię Kazadi na swoją następczynię, ale również zamierza zawsze służyć jej radą.

- Jestem do dyspozycji Patricii. Rozmawiamy podczas przerw i zawsze może mnie zapytać o radę – mówi Kinga Rusin, nowa jurorka „You Can Dance”, która Patricię Kazadi mianowała na swoją następczynię w roli prowadzącej.

Tak jak 5. edycję ”You Can Dance” zdominował konflikt pomiędzy Anną Muchą a całą resztą ekipy, tak 6. edycja ma upłynąć w atmosferze pokojowej. Po pierwszym castingu Rusin jest zachwycona Patricią. – Długo obserwowałam Patricię. Wiedziałam więc, że sobie poradzi. Ona ma teraz dokładnie tyle lat, ile ja miałam, gdy zaczynałam pracę w telewizji – mówi Kinga. – Zależało mi, żeby osoba, która poprowadzi ten program, była autentyczna i empatyczna. Patricia jest świetna – dodaje. Mało tego, Kinga jest przekonana, że Kazadi zabłyśnie również w odcinkach na żywo. I może nawet lepiej niż ona sama poradzi sobie z doborem kreacji. – Patricia ma świetne wyczucie młodzieżowego stylu. Na pewno będzie wyglądać dobrze – mówi Rusin.

ycipk-mutymn

Rusin jest również zachwycona współpracą z Michałem Pirogiem i Agustinem Egurrolą. – Słucham kolegów. Ja reprezentuję 99 procent widzów. Oceniam okiem laika i mogę powiedzieć, co mi się podoba. Ale nie zauważam detali technicznych. Oczywiście czasem się różnimy, ale wszystko staramy się załatwiać w sposób cywilizowany – mówi.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Cała prawda o Paulinie Papierskiej

Polub WP Gwiazdy

ycipk-mutymn

ycipk-mutymn
ycipk-mutymn