Trwa ładowanie...
d3f1tp8

Doda w bikini. Sama nie może się nadziwić, ile ma lat

Piosenkarka i producentka filmowa odpoczywa na rajskich wakacjach. Nie byłaby sobą, gdyby codziennie nie uraczyła fanów nową fotką swojej boskiej figury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda zachwyca się sama sobą.
Doda zachwyca się sama sobą. (ONS)
d3f1tp8

Doda w przerwie między zdjęciami do produkowanego przez nią i jej męża filmu "Dziewczyny z Dubaju" udała się na zagraniczny urlop. Artystka od lat dba o zdrowy styl życia: codziennie spożywa tą samą liczbę kalorii, nie je słodyczy i nie pije alkoholu. Wyrzeźbioną figurę zawdzięcza też regularnym treningom na siłowni.

Widok gwiazdy w bikini to w ostatnich tygodniach norma dla obserwatorów Dody w mediach społecznościowych. Zaprezentowała światu już kilka kostiumów kąpielowych w tym sezonie.

Zobacz: Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Jak przystało na diwę, Doda jest w pełni świadoma swoich zalet i chętnie przyjmuje komplementy. Zresztą sama potrafi je sobie prawić.

d3f1tp8

Publikując najnowszą fotkę w różowym bikini, gwiazda dodała opis: "nie mogę uwierzyć, ze mam prawie 37 lat". Rzeczywiście, już za kilka miesięcy, bo w lutym Dodzie przybędzie lat, choć wciąż ma figurę nastolatki.

Negująca pandemię gwiazda jest w świetnej formie. Sielskiej atmosfery wakacji nie popsuły jej nawet doniesienia o finansowych tarapatach firmy należącej do niej oraz jej męża Emila Stępnia.

d3f1tp8

Podziel się opinią

Share
d3f1tp8
d3f1tp8