Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
Grzegorz Krychowiak
Materiały Prasowe
27-09-2022 11:58
Materiał prasowy Kazar

Elegancki Krychowiak szaleje na zakupach

Cała Polska żyje jeszcze emocjami po wczorajszym meczu, w którym Drużyna Narodowa zmierzyła się z Reprezentacją Walii pokonując mieszkańców wysp 1:0.

Share
scena z: Grzegorz Krychowiak, SK:, , fot. AKPA
Elegancki Krychowiak szaleje na zakupach, Grzegorz Krychowiakscena z: Grzegorz Krychowiak, SK:, , fot. AKPA Elegancki Krychowiak szaleje na zakupach, Grzegorz KrychowiakŹródło: materiały partnera, fot: AKPA
dca8uta

Grzegorz Krychowiak, po powrocie do stolicy, odwiedził salon własnego brandu - Balamonte, a także udał się do jednej z galerii handlowych, jednym z odwiedzonych salonów był Kazar, popularna marka z którą od kilku sezonów piłkarz współpracuje. Grzegorz Krychowiak słynący z zamiłowania do mody, elegancji i luksusu wybrał produkty z własnej kolekcji Kazar x Balamonte, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów najnowszych trendów.

Drużyna Narodowa miała wczoraj dobrą passę i po strzale Świderskiego wygrała z Reprezentacją Walii 1:0. Jednym z piłkarzy biorących udział w meczu był Grzegorz Krychowiak, który, po powrocie do stolicy odwiedził salon swojej marki Balamonte znajdujący się w centrum Warszawy, a także udał się na zakupy do jednej z galerii handlowych. W pierwszej kolejności zajrzał do salonu popularnej marki Kazar, z którą współpracuje od kilku sezonów.

Kolekcja stworzona we współpracy z Krychowiakiem cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że środkowy Reprezentacji Polski postanowił sprawdzić, jak prezentuje się jego najnowsza kolekcja na sezon jesienny. W sklepie spędził ponad pół godziny, przymierzając buty z najnowszej kolekcji Kazar x Balamonte. Nie zapomniał także o upominkach dla swojej wybranki. Trzeba przyznać, że środkowy Polskiej Reprezentacji ma idealne wyczucie stylu, a jego ubiór przykuwał uwagę przechodniów.

Źródło: AKPA, materiały partnera
scena z: Grzegorz Krychowiak, SK:, , fot. AKPA Elegancki Krychowiak szaleje na zakupach, Grzegorz Krychowiak

Czekamy na kolejne starcia z nadzieją na dobre wyniki, a także kolejne, inspirujące stylizacje. Czy Grzegorz po zakończeniu kariery sportowej skupi się wyłącznie na swojej drugiej pasji - modzie?

Materiał prasowy Kazar
dca8uta
dca8uta