WP
News

Feel ponownie porwał publiczność w Sopocie

Podziel się
Feel ponownie porwał publiczność w Sopocie
WP

Choć drugi dzień Sopot Hit Festiwal miał za zadanie wyłonić zagraniczny hit lata, to publiczność i tak najlepiej bawiła się podczas występu Feel. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

Zespół Feel i Patrycja Markowska byli gośćmi specjalnymi drugiego dnia festiwalu - wystąpili po zagranicznych wykonawcach i, co tu ukrywać, spodobali się publiczności bardziej, niż większość kandydatów na zwycięzcę festiwalu.

Do walki o statuetkę i 50 tysięcy złotych stanęło 15 zagranicznych zespołów, ale tylko trzy z nich przeszły do ścisłego finału. W pierwszej części głosowania sms-owego najwięcej głosów zdobyli Shan Baker, Alex C oraz zespół Nexx.

WP

Druga tura głosowania wyłoniła zwycięzcę konkursu i, szczęśliwie, zagranicznym hitem lata ogłoszono piosenkę Hey hi hello wykonawcy, który już w pierwszej turze zdobył najwięcej głosów od widzów i publiczności w Sopocie.

Shaun Baker zwyciężył zasłużenie - dwie pozostałe piosenki, które znalazły się w ścisłym finale, nie należały do twórczości wysokich lotów i, szczerze powiedziawszy, dziwnym sposobem pokonały o wiele lepsze utwory, które zaprezentowano podczas koncertu...

Sopot Hit Festival cieszył się w tym roku takim powodzeniem, że prawdopodobnie będzie kontynuowany w przyszłych latach. Mamy tylko nadzieję, że wśród zagranicznych wykonawców z roku na rok będzie pojawiać się coraz więcej prawdziwych gwiazd i organizatorzy nie będą musieli zapraszać już takich pewniaków, jak Feel, którzy rozgrzeją publiczność po nawet najsłabszym koncercie...

Zobacz więcej materiałów z Sopot Hit Festiwal klikając TUTAJ

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP