Trwa ładowanie...

Felicity Huffman z ”Gotowych na wszystko” aresztowana. Aktorka oskarżona o łapówkarstwo

Felicity Huffman, znana z roli Lynette Scavo z serialu "Gotowe na wszystko”, została aresztowana. Aktorka podejrzewana jest o wręczanie łapówki władzom uczelni. Miała zapłacić za dobry wynik egzaminu swojej córki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Felicity Huffman z ”Gotowych na wszystko” aresztowana. Aktorka oskarżona o łapówkarstwoŹródło: East News
d3p84ji
d3p84ji

Felicity Huffman z „Gotowych na wszystko” aresztowana

Felicity Huffman, aktorka znana z serialu „Gotowe na wszystko” została aresztowana przez agentów federalnych. Przyczyną zatrzymania jest udział w aferze łapówkarskiej, do jakiej doszło w Stanach Zjednoczonych. Znani i bogaci rodzice wręczali władzom szkół wyższych pieniądze w zamian za przyjmowanie ich dzieci do czołowych amerykańskich uczelni.

Felicity Huffman miała zapłacić 15 tysięcy dolarów za to, żeby jej córka miała specjalne ulgi podczas egzaminu kwalifikacyjnego. Dziewczyna miała otrzymać dwukrotnie więcej czasu na rozwiązane testu, a zadaniem sprawdzającego egzaminatora było niedopuszczenie do błędnych odpowiedzi na kartce.

Gwiazdy zamieszane w aferę łapówkarską

Afera łapówkarska nie wyłącznie dotyczy Felicity Huffman. Zamieszana jest także Lori Loughlin (aktorka znana z serialu ”Pełna chata”), która miała zapłacić za to, by jej dwie córki dostały się na Uniwersytet Południowej Kalifornii. W tej sytuacji jednak nie ma jeszcze informacji o areszcie.

W głośnym skandalu wyłania się także nazwisko Williama „Ricka” Singera będącego właścicielem firmy konsultingowej Edge College & Career Network LLC, która zajmuje się rekrutacją do szkół wyższych. Według doniesień miał on budować fałszywe profile kandydatów, których kreował jako najlepszych sportowców. Następnie negocjował z trenerami z danych uczelni, by przyjęli ich do reprezentacji szkolnych.

d3p84ji

Singer działał także na etapie egzaminów wstępnych. Zatrudnił doradcę z prywatnej szkoły na Florydzie, żeby zdawał egzaminy na studiach w imieniu uczniów lub poprawiał ich odpowiedzi. Zamożni rodzice płacili za taką usługę 15-75 tys. dolarów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3p84ji
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p84ji