wp

Festiwal w Opolu: Ewa Farna, urodziny Trójki i... Kult!

Podziel się
Festiwal w Opolu: Ewa Farna, urodziny Trójki i... Kult!

Jak dowiadujemy się z serwisu Wirtualnemedia.pl, program tegorocznego festiwalu będzie kompilacją pomysłów, które wygrały w konkursie na nową koncepcję imprezy.

49 edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w dniach 1 i 2 czerwca. Pierwszy wieczór to koncerty Ewy Farnej, Michała Szpaka, Kasi Kowalskiej, Mezo i zespołu Enej. Artyści wykonają współczesne wersje przebojów lat 60-tych.

wp

Zaraz po tym nastąpi „Kora, Trójka i Debiuty - 30. urodziny Listy Przebojów”.

Z okazji 30-lecia „Listy Przebojów Trójki” artyści koncertu przygotują swoje interpretacje największych hitów, które przez lata święciły sukcesy na liście. Koncert prowadzony będzie przez Marka Niedźwieckiego i Artura Andrusa. Ze specjalnym mini-recitalem wystąpi Kora, której piosenka pojawiła się w pierwszym, historycznym notowaniu listy Trójki - czytamy.

Zaskoczeniem pierwszego dnia będzie koncert Kazika Staszewskiego z zespołem Kult.

Drugie dzień Festiwalu to SuperPremiery i SuperJedynki czyli koncerty m.in. Gienka Loski, Blue Cafe, Ani Rusowicz i Moniki Kuszyńskiej.

wp

Po dwóch oficjalnych dniach Festiwalu w Opolu zabrzmią piosenki dedykowane Jarosławowi Kukulskiemu i Annie Jantar. O koncercie tym było głośno, gdy mówiło się o konflikcie Natalii Kukulskiej z jej przyrodnim bratem. Jak wypadnie ten projekt? Będzie można się przekonać 3 czerwca.

Polub WP Gwiazdy
wp
wp
wp