Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
festiwal
Artykuł Sponsorowany
21-02-2023 09:23
Artykuł sponsorowany Going App

Gwiazda brytyjskiego Mam Talent przyjedzie do Polski

Calum Scott to niezwykła postać i jeden z najpopularniejszych artystów współczesnej brytyjskiej muzyki rozrywkowej. W 2023 roku przywiezie swoje niezapomniane przeboje do Polski – usłyszymy go na FEST Festiwalu w Chorzowie. Na Fest Festival bilety są teraz tańsze.

 Źródło: materiały partnera
d1do85d
d1do85d

Jego gwiazda rozbłysła w brytyjskiej edycji programu Mam Talent. W czasie kwalifikacji Calum Scott wykonał "Dancing On My Own" Robyn. Jego interpretacja podbiła serca jurorów i widzów, a w konsekwencji zaprowadziła go na wysokie 6 miejsce. 

Kawałek został wydany w formie singla, po czym dotarł na szczyty brytyjskich list przebojów. Została też dostrzeżona na rynku amerykańskim. Na dziś dzień utwór ma prawie pół miliona wyświetleń w samym serwisie Youtube. Robi wrażenie? Owszem! Calum Scott nie poprzestał na tym sukcesie. Jego "You Are The Reason" zbliża się do miliarda streamów. Bardzo liczymy na to, że na scenie w Chorzowie zagra oba te kawałki… i wiele więcej!

UWAGA! A tylko do 23.02 bilety na Fest Festival są tańsze.  

Jeszcze tylko do 23 lutego kupicie bilety w niższej cenie. FEST bilety dostępne są tutaj: https://goingapp.pl/wydarzenie/fest-festival-2023/sierpien-2023 

ALL CALUM SCOTT Performances on Britain's Got Talent! | Got Talent Global

Nie tylko Calum Scott 

FEST Festival już na stałe wpisał się w krajobraz letnich wydarzeń muzycznych w Polsce. Kilkudniowe święto melomanów co roku zbiera na swoich licznych scenach śmietankę artystów z całego świata. Dlatego warto zdobyć bilety na FEST już teraz. Za kilka dni będą droższe. 

d1do85d

Nie zapomina też o lokalnych artystach. Organizator – agencja Follow The Step – wsłuchał się w głosy festiwalowych bywalców i mocniej postawił na artystów, flirtujących z muzyką popową. Legendarni M83 zagrają na Śląsku swoją autorską mieszankę elektroniki, rocka i dream popu. Bez "Midnight City" nie pozwolimy im zejść ze sceny! 

M83 'Midnight City' Official video

W Chorzowie wystąpią też Blossoms, którzy w 2022 roku wydali przebojowy album Ribbon Around The Bomb. Z kolei Giant Rooks połączą pop z indie rockiem. 

Rap, ale inaczej

W 2023 roku rap to nadal jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w Polsce. FEST Festival stawia na artystów, którzy stoją po jego bardziej rozrywkowej stronie. Oki i Jan-Rapowanie zdali w zeszłym roku egzaminy z występów na żywo – dowiedli, że potrafią porwać każdą publiczność do ekstatycznej zabawy. Na scenie pojawią się też Gibbs i Zdechły Osa, których też nie możecie przegapić. Line-up najważniejszych polskich nazwisk i ksywek uzupełni Yung Lean, który z niszowego alternatywnego zjawiska rozwinął się w megagwiazdę zachodniego rapu. 

d1do85d

Wszystkich wymienionych artystów – i wielu więcej! – obejrzycie w dniach 9-13 sierpnia 2023 r.

Yung Lean ft. FKA twigs - Bliss (Official Video)

Artykuł sponsorowany Going App
d1do85d
d1do85d