"Gwiazdy na dywaniku": Macademian Girl będzie oceniać styl gwiazd wspólnie z Joanną Horodyńską!

Podziel się
"Gwiazdy na dywaniku": Macademian Girl będzie oceniać styl gwiazd wspólnie z Joanną Horodyńską!

Macademian Girl jako pierwsza blogerka dostała szansę poprowadzenia Gwiazd na Dywaniku - modowego programu, w którym gwiazdom wytyka się ich nieudane stylizacje.

Do tej pory prym w programie wiodła Joanna Horodyńska, której złośliwe opinie spędzały sen z powiek niejednej gwieździe. W odświeżonej formule Gwiazd... w każdym odcinku pojawia się nowy gość, który ma szansę wyrazić swoją opinię o celebryckim światku i źle ubierających się gwiazdach. W pierwszym odcinku pojawił się Tomasz Jacyków, teraz kolej na blogerkę.

Macademian Girl czyli Tamara Gonzalez Perea jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych polskich blogerek modowych. Egzotyczną urodę zawdzięcza mamie z Polski i ojcu pochodzącemu z Panamy. Sukces bloga był tak duży, że niedawno przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy, by rozwijać tu swoją karierę i być bliżej świata mediów.

Czy Macademian Girl wykorzysta szansę i nie polegnie przed kamerą? Czy starsza koleżanka Joanna będzie starała się ją przyćmić? Wiadomo, że blogerki nie są zbyt lubiane w branży modowej przez starsze pokolenie - zabierają kontrakty reklamowe, pojawiają się w mediach, kradną popularność. Przy czym, jak się im zarzuca, są bardzo młode i mało doświadczone.

Zobaczcie jak będzie wyglądał wspólny program Joanny Horodyńskiej i Macademian Girl i kto wyjdzie z niego zwycięsko. Premiera najnowszego odcinka Gwiazd na Dywaniku już w piątek (27.09) o godz. 21:30 w Polsat Cafe! (Powtórki programu można zobaczyć w poniedziałek o 14:30, wtorek o 18:30, środę o 14:00, sobotę o 21:00 i niedzilę o 21:00).

Podziel się

(fot. Gwiazdy na dywaniku)

Podziel się

(fot. Gwiazdy na dywaniku)

Podziel się

(fot. Gwiazdy na dywaniku)

Polub WP Gwiazdy