WP
News

Jak wyglądał Sopot Hit Festiwal za kulisami?

Podziel się
Jak wyglądał Sopot Hit Festiwal za kulisami?
WP

Kto przybył na Sopot Hit Festiwal i w czyim towarzystwie się bawił?

Pierwszy dzień festiwalu już za nami - wczoraj wybierano polski hit lata i wśród publiczności nie zabrakło także znanych fanów polskiej muzyki.

Wśród vip-ów dostrzegliśmy m.in. Kasię Glinkę i Wojtka Medyńskiego - para aktorów przybyła razem na festiwal, by kibicować uczestnikom konkursu.

WP

Wraz z nimi w Operze Leśnej pojawiła się także Kasia Zielińska, która zdradziła nam swoje sekrety - już niedługo dowiecie się, dokąd wybrała się ostatnio na shopping.

Rozmawialiśmy także z Agustinem Egurrolą, który przygotował układy choreograficzne na potrzeby festiwalu. Niedługo dowiecie się, jakie Agustin ma plany wakacyjne.

Paweł Stasiak, wokalista zespołu Papa D pochwalił nam się swoim czerwonym garniturem i zdradził wiele sekretów.

Na ławkach dla vip-ów zasiedli także Piotr Kraśko oraz Katarzyna Niezgoda, życiowa partnerka Tomka Kammela, która pojawiła się na koncercie w lśniącej, różowej kreacji.

WP

Spośród gwiazd, które zaprezentowały się wczoraj na scenie, największą sensacją była zwyciężczyni konkursu, Doda. Tuż po ogłoszeniu wyników zaskoczona Doda chętnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów.

Co jeszcze działo się za kulisami jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata? Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów, a dzisiaj wybieramy się do Opery Leśnej, by poznać zagraniczny hit tego lata i... posłuchać zespołu Feel, który będzie gościem specjalnym dzisiejszego koncertu!

**Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć, jak Doda komentuje na gorąco swoją wygraną!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP