Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Olivia Star

Janda, Karolak, Grabowscy i Peszek zagrali na 34. piętrze Olivia Star.

Za nami druga odsłona "Teatru w Chmurach" – wyjątkowego cyklu wydarzeń, który rozpoczął się od występu Katarzyny Figury na 34. piętrze Olivia Star. Tym razem na najwyższej scenie teatralnej w Polsce wystąpiło aż pięcioro niesamowitych artystów. Ikony polskiej sceny teatralnej wcieliły się w bohaterów kultowych już w Polsce spektakli.

 Źródło: materiały partnera
d27c4h0

Po niesamowitym występie Katarzyny Figury na 34. piętrze Olivia Star, stało się jasne, że "Teatr w Chmurach" będzie kontynuowany. Nie musieliśmy na to długo czekać – 24 lipca był pierwszym dniem wydarzenia "Teatr w Chmurach Festiwal". Do Gdańska przyjechały ikony polskiej kinematografii oraz sceny teatralnej, aby zachwycić, zainspirować, a przede wszystkim zaskoczyć widzów.

24 i 25 lipca Goście Olivia Star zostali zaproszeni na spotkanie ze sztuką "Shirley Valentine". W tytułową bohaterkę wcieliła się Krystyna Janda – aktorka, której dorobek artystyczny jest znany szerokiej publiczności. Natomiast 28 oraz 29 lipca mieliśmy okazję zachwycić się spektaklem "Kwartet dla czterech aktorów". W fascynujący świat dynamicznej akcji, absurdu oraz improwizacji porwali nas wybitni aktorzy: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Tomasz Karolak oraz Jan Peszek.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Chociaż spektakle zyskały w Polsce miano kultowych, po raz pierwszy zostały przedstawione w tak wyjątkowych warunkach. Niewielka widownia, bliski kontakt z artystą oraz doskonała akustyka sprawiły, że Goście 34. piętra aktywnie uczestniczyli w każdej sztuce, dzieląc się swoimi emocjami. Intymna atmosfera, a także niezwykłe widoki na Trójmiasto oraz Zatokę Gdańską sprawiają, że takiej sceny teatralnej nie sposób znaleźć nigdzie indziej.

Kiedy możemy spodziewać się kolejnej edycji "Teatru w Chmurach"? Kto wystąpi na 34. piętrze wieżowca? Na ten moment wiadomo, że do udziału w tak prestiżowym wydarzeniu zostaną zaproszeni aktorzy, którzy od wielu lat nieodmiennie zachwycają miłośników sztuki teatralnej.

Informacja prasowa: Olivia Star
d27c4h0
d27c4h0