Trwa ładowanie...

Joanna Liszowska rozwodzi się. Przed ślubem podpisała intercyzę

Jak dowiedział się "Super Express" Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się. W sądzie toczy się postępowanie rozwodowe.

Joanna Liszowska rozwodzi się. Przed ślubem podpisała intercyzęŹródło: Materiały prasowe
d3sh97v
d3sh97v

O kryzysie w związku Joanny Liszowskiej i szwedzkiego biznesmana plotkuje się już od wielu miesięcy. Oboje jednak nie komentowali swojego życia prywatnego. "Super Express" dotarł do informacji, że para jest w trakcie rozwodu. Informacje potwierdził pracownik sądu.

- Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł - czytamy.

ZOBACZ: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Pozew rozwodowy trafił do warszawskiego sądu już w zeszłym roku. Powodem rozstania pary są różne wizje dotyczące wspólnej przyszłości. Joanna Liszowska chciałaby skupić się na karierze w Polsce, zaś Ola Serneke planuje kolejne działania w Szwecji.

d3sh97v

Joanna Liszowska i Ola Serneke przestali się dogadywać. Z racji tego, że aktorka przed ślubem podpisała intercyzę, to teraz może jedynie liczyć na jednorazową dużą kwotę za straty moralne. Poza tym Serneke zabezpieczy finansowe swoje dzieci, które co miesiąc będą otrzymywały alimenty. Dodatkowo dzieci mają mieć fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać Joanna, dopóki pociechy nie skończą 21 lat.

Aktorka i biznesman pobrali się w 2010 r. po roku znajomości. Początkowo zakochani świetnie dzielili swój czas pomiędzy Polskę i Szwecję. Z czasem okazało się to zbyt trudne. Liszowska i Serneke mają dwie córki.

d3sh97v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sh97v