Trwa ładowanie...
d3qyybp

Joanna Liszowska rozwodzi się. Przed ślubem podpisała intercyzę

Jak dowiedział się "Super Express" Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się. W sądzie toczy się postępowanie rozwodowe.
Share
Joanna Liszowska rozwodzi się
Joanna Liszowska rozwodzi się Źródło: Materiały prasowe
d3qyybp

O kryzysie w związku Joanny Liszowskiej i szwedzkiego biznesmana plotkuje się już od wielu miesięcy. Oboje jednak nie komentowali swojego życia prywatnego. "Super Express" dotarł do informacji, że para jest w trakcie rozwodu. Informacje potwierdził pracownik sądu.

- Były wcześniejsze terminy, nie ma zaplanowanych kolejnych rozpraw. Wyrok w sprawie nie zapadł - czytamy.

ZOBACZ: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Pozew rozwodowy trafił do warszawskiego sądu już w zeszłym roku. Powodem rozstania pary są różne wizje dotyczące wspólnej przyszłości. Joanna Liszowska chciałaby skupić się na karierze w Polsce, zaś Ola Serneke planuje kolejne działania w Szwecji.

d3qyybp

Joanna Liszowska i Ola Serneke przestali się dogadywać. Z racji tego, że aktorka przed ślubem podpisała intercyzę, to teraz może jedynie liczyć na jednorazową dużą kwotę za straty moralne. Poza tym Serneke zabezpieczy finansowe swoje dzieci, które co miesiąc będą otrzymywały alimenty. Dodatkowo dzieci mają mieć fundusz powierniczy, którym będzie zarządzać Joanna, dopóki pociechy nie skończą 21 lat.

Przeczytaj: Plotki o rozwodzie Joanny Liszowskiej nie cichną. Jej małżeństwo wydawało się idealne

Aktorka i biznesman pobrali się w 2010 r. po roku znajomości. Początkowo zakochani świetnie dzielili swój czas pomiędzy Polskę i Szwecję. Z czasem okazało się to zbyt trudne. Liszowska i Serneke mają dwie córki.

d3qyybp

Podziel się opinią

Share
d3qyybp
d3qyybp