Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk znowu widywani razem. Wiemy, co ich łączy

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że modelka i dziennikarz postanowili się rozstać. Dzisiaj znowu są widywani razem, a fani wciąż zastanawiają się, czy para dała sobie drugą szansę. Wiemy, jaka jest prawda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk (East News)
WP

To było jedno z najgłośniejszych rozstań w polskim show-biznesie w ostatnim czasie. Z medialnych doniesień wynika, że to Renata Kaczoruk podjęła decyzję o zakończeniu związku z Kubą Wojewódzkim. Podobno miało to jeszcze miejsce w czasie trwania "Tańca z Gwiazdami", ale gwiazda nie chciała, aby fakty z jej życia prywatnego wyszły na jaw, kiedy była uczestniczką show.

Kaczoruk widziała, co zadziało się w przypadku Tadli i Kreta. Dziennikarka podczas każdego wywiadu była pytana tylko o kulisy swojego życia prywatnego. Cała prawda o Kaczoruk i Wojewódzkim wyszła na jaw tuż po zakończeniu "TzG". Jak udało nam się wówczas dowiedzieć, poróżniły ich m.in. poglądy. Modelka wspiera wszelkie inicjatywy kobiece, głosi hasła "girls power", natomiast Wojewódzki bardzo często pozwala sobie na szowinistyczne żarty i przedmiotowe traktowanie kobiet.

WP

Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się nowe fotki Wojewódzkiego i Kaczoruk. Para widziana była na kolacji w restauracji w centrum, a ostatnio na muzycznym festiwalu w Gdyni. Czy para postanowiła sobie dać jeszcze jedną szansę?

ZOBACZ TAKŻE: Co dalej z Kaczoruk? "Jak będzie chciała znajdzie miejsce w Polsacie. Bez Kuby ludzie lubią ją bardziej"

- Renata i Kuba mają bardzo dużo wspólnych znajomych. *Kiedy Kaczoruk przyjechała do Warszawy z Wrocławia miała wąskie grono przyjaciół. Jak zaczęła spotykać się z Kubą, to znacznie się ono poszerzyło. *Dzisiaj łączy ich tak wiele osób, że siłą rzeczy spotykają się na różnych wydarzeniach - zdradza nam osoba z otoczenia pary.

WP

Pomimo, że rozstanie nastąpiło z inicjatywy modelki, to gwiazda nie ma zamiaru odcinać się od swojej przeszłości.

- Renata postanowiła, że nie będzie unikała Kuby. Rozstali się w dobrych relacjach, dlatego Kaczoruk nie ma powodu, aby udawać, że między nią a Wojewódzkim nic nie było. Chciała rozstać się z klasą - dodaje nasz informator.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli parą 5 lat. Jak widać, można rozstać się z klasą, bez udzielania wywiadów, pozowania na okładkach i opowiadaniu o szczęśliwym życiu singielki. Myślicie, że modelka i dziennikarz dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP