Trwa ładowanie...
d3fny4l
News

Kuszyńska musi podjąć decyzję

Podziel się
Kuszyńska musi podjąć decyzję
d3fny4l

Sparaliżowana wokalistka musi zdecydować o losie zespołu Varius Manx.

Super Express podaje, że Monika Kuszyńska, która w wyniku wypadku samochodowego spowodowanego przez Roberta Jansona porusza się na wózku, musi zdecydować o przyszłości zespołu Varius Manx.

Tak naprawdę każdy boi się odpowiedzialności za podjęcie jakiejkolwiek decyzji. Nawet gdyby Monika dała zielone światło do reaktywacji zespołu bez niej. Tak czy inaczej wiemy, że musimy już podjąć decyzję co dalej z zespołem. Jednak zastanawiamy się, czy udźwigniemy ciężar wznowienia działalności, bo mogą być ataki ze strony mediów czy fanów - powiedziała Monika Paprocka, menadżerka zespołu.

d3fny4l

Muzycy nie chcą przekreślać dorobku swojego zespołu, ale tylko Monika może zdecydować, czy Varius Manx będzie kontynuować działalność. Robert Janson powiedział kiedyś, że chciałby pracować jeszcze z Moniką - niewykluczone, że nagra z nią jeszcze jeden singiel, a później zastąpi ją inną wokalistką...

Powiedzcie szczerze - czy chcielibyście jeszcze słuchać muzyki tego zespołu? Od dwóch lat Varius Manx kojarzy nam się tylko z tragicznym wypadkiem.

Wybierz najbardziej przerażającą gwiazdę

Nieodpowiedzialna Kate Moss

d3fny4l

Podziel się opinią

Share
d3fny4l
d3fny4l