Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: SASSY

Lock i down

Cios zadany branży klubowej trwa już od 440 dni i póki co trwać będzie nadal. Kto przetrwa takie wykluczenie, a kto nie, dowiemy się w swoim czasie. To o czym wiemy już teraz to zmiany na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Klub muzyczny SASSY, który dał się poznać nie tylko trójmiejskiej publiczności, ale i gościom z całej Polski, jako jeden z najlepszych spotów imprezowych, to niezwykła przestrzeń zaaranżowana w duchu kosmopolitycznych klubów z różnych stron świata.

Share
SASSY Gdańsk obsługuje manekinySASSY Gdańsk obsługuje manekinyŹródło: Materiały prasowe
d47e4ed

Każdy z gości wkraczając do świata SASSY doświadczał wyjątkowego stanu celebracji w każdym wymiarze. Świat sztuki przenikał się z wizualnymi wrażeniami, doznania smakowe z wibracją dźwięków, światło dodawało energii i odwagi.

Klub w marcu 2020 zdążył hucznie obejść swoje pierwsze urodziny i ….w tym momencie opada kurtyna.

Ale za tą kurtyną w SASSY dużo się dzieje! Jak dowiadujemy się z ich Sociali:

d47e4ed

Zawsze lubiliśmy łączyć niemożliwe, przełamywać standardy i nieustannie zaskakiwać naszych Gości. SASSY poszerza swoje horyzonty i jak tylko będzie można, będziemy raczyć Was nie tylko atmosferą szalonej zabawy, ale przede wszystkim przez cały tydzień będziemy karmić Was tym co włoska kuchnia ma najlepszego do zaoferowania!  Będzie oczywiście dużo rozmaitej muzyki na żywo, instrumentów, pokazów tanecznych i show, w każdym stylu. Istny eklektyzm doznań!

Tymczasem, na kilkanaście dni przed oficjalnym odmrożeniem restauracji, SASSY wypuszcza w świat klip, który mógłby stać się manifestem całej branży gastro.

Klip którego tytuł „we are ready” mówi w zasadzie wszystko.

Za zamkniętymi drzwiami, SASSY szykuje się na przyjęcie gości trenując w pocie czoła. Jedno jest pewne! Czas hibernacji dobiega końca, nadchodzi nowy wymiar celebracji życia!

Bookujcie stoliki bo w sezonie będzie tam gorąco!

O północy z 14 na 15 maja do życia wraca miejski ogród Roof Top by Sassy, zlokalizowany na 8 piętrze, ponad dachami gdańska.

Obejrzyj klip na FB tutaj

Obejrzyj klip na Insta tutaj

Wszelkie informacje znajdziecie na ich social mediach @sassygdansk, @sassyrooftop

Informacja prasowa: SASSY
d47e4ed

Podziel się opinią

Share
d47e4ed
d47e4ed