Trwa ładowanie...
d27oucv

Małgorzata Socha pokazała dzieci. Rozczulający widok!

Aktorka rzadko uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje w mediach swoją rodzinę. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się uroczym zdjęciem z trójką pociech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci
Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci (ONS.pl)
d27oucv

Małgorzata Socha od zawsze wiedziała, że w przyszłości będzie mieć dużą rodzinę. Niemal w każdym wywiadzie zapewniała, że jej marzeniem jest posiadanie męża i gromadki dzieci. Co ciekawe, udało jej się dopiąć swego. Od lat zakochana jest w swoim małżonku Krzysztofie Wiśniewskim, a od niedawna jest mamą trójki pociech.

- Kiedyś odgrażałam się, że będę miała troje dzieci i słowa dotrzymałam. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie: Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić - żartowała jakiś czas temu w dwutygodniku "Party".

Aktorka, mimo że jest niezwykle dumna ze swojej rodziny, chroni ją przed mediami. Nigdy nie zdecydowała się na uroczą sesję z dziećmi w magazynie dla kobiet, ani na tzw. ustawkę z paparazzi. Dba o to, by jej maluchy jak najdłużej pozostały anonimowe. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek.

d27oucv

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Socha bawi się klockami z trójką pociech: 5-letnią Zosią, prawie 2-letnią Basią oraz 3-miesięcznym Stasiem. Widać, że dzieciaki są w swoim żywiole, a gwiazda uwielbia spędzać z nimi czas. Prawda, że to rozczulający widok?

d27oucv

Podziel się opinią

Share

d27oucv

d27oucv