Trwa ładowanie...
dw7qdng

Marta Manowska ma problemy. Dostała smutne wiadomości z domu

Marta Manowska ma świetny czas zawodowo. Niestety, w życiu prywatnym już nie jest tak kolorowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska ma problemy
Marta Manowska ma problemy (AKPA)
dw7qdng

Marta Manowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

- Jestem jedynaczką, ale często widujemy się rodzinnie w większym gronie. Rozmawiamy, gramy w karty, wspólnie przygotowujemy posiłek, biesiadujemy - mówiła Manowska o swoich bliskich.

ZOBACZ: Manowska: "Zarzekałam się, że nie nagram żadnego instastory, a teraz od tego zaczynam dzień"

Być może niebawem prezenterka będzie musiała wrócić na Śląsk, bo dotarły do niej smutne wieści z rodzinnego domu. Marta Manowska martwi się o tatę związanego z górnictwem. Mężczyzna ma problemy z sercem.

dw7qdng

- Marta przejęła się stanem zdrowia ojca do tego stopnia, że gdy tylko czas jej na to pozwala, osobiście sprawdza, czy respektuje on zalecenia lekarskie - zdradził infomator "Na żywo".

Gwiazda zachęca rodziców do wprowadzenia zdrowych nawyków. Chciałaby, aby jedli więcej warzyw, zrezygnowali z mięsa i pili więcej wody.

- Takiej córki państwu Manowskim może pozazdrościć niejeden rodzic. Dziewczyna pamięta o każdym święcie swoich rodziców, każdej rocznicy ślubu. Zjawia się wtedy z torbami pełnymi prezentów albo zaprasza ich do siebie do Warszawy - zdradza znajomy jej bliskich.

Problemy zdrowotne taty zbiegły się z nagraniami do nowego programu, który poprowadzi Marta Manowska. Już oficjalnie wiadomo, że gwiazda będzie gospodynią "The Voice Senior".

dw7qdng

Podziel się opinią

Share

dw7qdng

dw7qdng