ycipk-192zgs

Marta Manowska ma problemy. Dostała smutne wiadomości z domu

Marta Manowska ma świetny czas zawodowo. Niestety, w życiu prywatnym już nie jest tak kolorowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska ma problemy
Marta Manowska ma problemy (AKPA)
ycipk-192zgs

Marta Manowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

- Jestem jedynaczką, ale często widujemy się rodzinnie w większym gronie. Rozmawiamy, gramy w karty, wspólnie przygotowujemy posiłek, biesiadujemy - mówiła Manowska o swoich bliskich.

ZOBACZ: Manowska: "Zarzekałam się, że nie nagram żadnego instastory, a teraz od tego zaczynam dzień"

ycipk-192zgs

Być może niebawem prezenterka będzie musiała wrócić na Śląsk, bo dotarły do niej smutne wieści z rodzinnego domu. Marta Manowska martwi się o tatę związanego z górnictwem. Mężczyzna ma problemy z sercem.

- Marta przejęła się stanem zdrowia ojca do tego stopnia, że gdy tylko czas jej na to pozwala, osobiście sprawdza, czy respektuje on zalecenia lekarskie - zdradził infomator "Na żywo".

Gwiazda zachęca rodziców do wprowadzenia zdrowych nawyków. Chciałaby, aby jedli więcej warzyw, zrezygnowali z mięsa i pili więcej wody.

ycipk-192zgs

- Takiej córki państwu Manowskim może pozazdrościć niejeden rodzic. Dziewczyna pamięta o każdym święcie swoich rodziców, każdej rocznicy ślubu. Zjawia się wtedy z torbami pełnymi prezentów albo zaprasza ich do siebie do Warszawy - zdradza znajomy jej bliskich.

Problemy zdrowotne taty zbiegły się z nagraniami do nowego programu, który poprowadzi Marta Manowska. Już oficjalnie wiadomo, że gwiazda będzie gospodynią "The Voice Senior".

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-192zgs

ycipk-192zgs
ycipk-192zgs