WP

Michał Wiśniewski wspiera mamę. 15 lat temu zerwała z nałogiem alkoholowym

Michała Wiśniewskiego i jego mamę łączy niezwykle bliska więź. Syn zawsze się o nią troszczył, a zwłaszcza wtedy, gdy zmagała się z nałogiem. Teraz nie jest inaczej. Trudny czas za panią Grażyną, ale brakuje jej jednego. Miłości. Artysta stanął na wysokości zadania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski pomaga mamie znaleźć miłość
Michał Wiśniewski pomaga mamie znaleźć miłość (East News, Fot: East News)
WP

Gwiazdor wraz ze swoją żoną, Dominiką Tajner, postanowili pomóc pani Grażynie. Zachęcili ją do metamorfozy. Nic tak nie poprawia humoru i nie zapewnia kobiecie lepszego samopoczucia, jak nowa fryzura. Następnym krokiem było założenie konta na portalu randkowym. Wierzymy, że na miłość życia nie będzie czekała długo.

Zresztą, spójrzcie sami. Tak pani Grażyna wyglądała kiedyś:

WP

A tak wygląda teraz:

Pani Grażyna wyglądała tak oszałamiająco, że kiedy tylko do sieci wrzuciła swoją fotkę, jej znajomi byli pod ogromnym wrażeniem przemiany.

Mama Michała poślubiła męża, kiedy miała zaledwie 17 lat. On także był alkoholikiem. Ponoć w ich domu nie brakowało agresywnych zachowań.

WP

- Ja się mężczyzn boję, miałam takie straszne przeżycia... - wspomina kobieta w rozmowie z "Życie na Gorąco".

Jednak pani Grażyna nie traci nadziei. Korzysta z życia, jak tylko może. Często pojawia się na koncertach "Ich Troje", a także spotyka się towarzysko ze znajomymi. Ponadto mieszka ze swoim synem i synową, więc nigdy nie jest sama.

Podczas jednego z wyjść, kobieta poznała aktora Tadeusza Rossa. Nie tylko się zaprzyjaźnili, ale także podjęli współpracę. Tym sposobem, już niedługo na księgarnianych półkach pojawi się książka o mamie Michała Wiśniewskiego.

WP

Pani Grażyna doświadczona przez życie chce pomóc innym ludziom. Cała rodzina wierzy w jej sukces i czeka na premierę książki.

źródło: Życie na Gorąco

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP