Trwa ładowanie...
d1vqlpn

Michał Wójcik ma czwórkę dzieci z czterema różnymi kobietami. Teraz mówi, dlaczego

Znany kabareciarz pracuje non stop. Nic dziwnego, w końcu ma na utrzymaniu pokaźną gromadkę. W dodatku nie udało mu się uchylić od alimentów na byłą żonę, a przeszkodziła mu w tym... seks-taśma.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wójcik, ojciec czwórki dzieci
Michał Wójcik, ojciec czwórki dzieci (ONS.pl)
d1vqlpn

Michał Wójcik był żonaty tylko raz, ale ojcem został czterokrotnie. Jednak jego żona (dzisiaj już była) nie jest matką żadnego z jego pociech. Skomplikowane? I to jak!

Pierwszego dziecka doczekał się będąc w związku z Katarzyną (urodziła mu się córka Julia), potem ożenił się z Agnieszką i podczas trwania małżeństwa miał romanse, a owocami dwóch z nich byli synowie: Jakub i Charlie. Mimo to... Michał Wójcik nie chciał wziąć winy za rozpad małżeństwa na siebie i płacić alimentów.

Komornik u Michała Wójcika, ściąga zaległe alimenty

d1vqlpn

Cała ta sytuacja była dla Agnieszki drogą przez mękę. Była żona zaciekle walczyła o orzeczenie winy Wójcika za rozpad małżeństwa. Dowody były twarde, ponieważ kobieta wykorzystała seks-taśmę Michała, na której zabawia się on z kochanką.

– Było ciężko, ale jestem wreszcie bardzo szczęśliwa. Mam nadzieję, że znajdę jeszcze miłość - mężczyznę dojrzałego i innego od byłego męża - powiedziała kiedyś "Faktowi".

Po tych wydarzeniach Wójcik słusznie udał się na terapię po pomoc. Nie wiadomo, czy ją uzyskał, ale na pewno zrobił duże wrażenie na koleżance z grupy terapeutycznej, która została... matką jego czwartego dziecka. Trzeci synek kabareciarza przyszedł na świat w kwietniu. Pewnie wiele osób zastanawia się, co kobiety widzą z Michale. W wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" powiedział:

- Szanowni koledzy, nie trzeba być przystojnym i bogatym, ale trzeba być zabawnym. Nawet tak zwany atrybut męskości może być zabawny.

d1vqlpn

Przyznał też, że bardzo kocha dzieci. I dodał:

- Trzeba zostawiać swoje geny po świecie.

Musi być przekonany o wyjątkowości swoich genów, bo czwarta pociechę... nazwał swoim imieniem.

d1vqlpn

Podziel się opinią

Share

d1vqlpn

d1vqlpn