Trwa ładowanie...
06-10-2010 13:15

Miley stanie się drugą Lohan?!

Share
Miley stanie się drugą Lohan?!
dfi4osr

Bliscy Miley Cyrus zaczynają się obawiać, że siedemnastoletnia gwiazdka skończy tak samo jak jej starsza koleżanka z branży - Lindsay Lohan.

Przypominamy, że obie "artystki" miały podobny start - cudowne dziecko z ogromnym talentem wypychane przez rodziców na castingi. Już wiemy, jak skończyła swoją karierę Lilo. Mimo tego, że wciąż się "odgraża", że zostanie jeszcze poważną aktorką, którą wszyscy będą szanować, to najpierw ma do pokonania kilka nałogów i wyrok do odsiedzenia.

Czy rodzina piosenkarki ma powody, by się martwić?

dfi4osr

Na początku mama Miley była zła, gdy ktoś sugerował, że jej córka zaczyna szaleć, ale teraz sama to sobie uświadamia. Bardzo się o nią martwimy. Ma tylko 17 lat, ale to ona zarabia pieniądze i rządzi tą rodziną -powiedział bliski znajomy rodziców Cyrus hollyscoop.com.

A coraz częściej agencje publikują zdjęcia nastolatki wychodzącej z klubów, w których rzekomo wejście jest od 21. roku życia. Bo Miley w życiu nie usłyszała "nie" od nikogo. Gdy jest się siedemnastoletną milionerką trudno przestrzegać jakichkolwiek zasad.

Ciekawe, czy przykład Lohan podziała na nią pouczająco?

dfi4osr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dfi4osr