Trwa ładowanie...
d1cbkuw

Monika i Paweł z "Love Island" poczuli klimat. Mikołajki na całego

Monika Kozakiewiczi Paweł Tyburski są jedną z tych par, które przetrwały po programie "Love Island. Wyspa miłości". Na Instagramie chwalą się zdjęciami ze swojego wspólnego życia. Mikołajkowy klimat zdecydowanie poczuli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł i Monika dali się ponieść uczuciu.
Paweł i Monika dali się ponieść uczuciu. (Facebook.com, Fot: pudelek.pl)
d1cbkuw

Monika i Paweł z "Love Island. Wyspa miłości" dla wielu fanów programu są dużym zaskoczeniem. Choć podczas trwania show niewiele wskazywało na to, że połączy ich prawdziwe uczucie, tak się jednak stało. Z telewizyjnego show odeszli tuż przed finałem. Nie można jednak powiedzieć, że są przegrani. Wygrali wielu, bo właśnie tak wyjątkowe uczucie.

Monika i Paweł chętnie dzielą się z fanami zdjęciami ze swojego wspólnego życia. Przeważnie wzbudzają one duży zachwyt wśród obserwatorów. Są to nie tylko zwykłe "domowe" ujęcia, ale też te odważne z profesjonalnych sesji. W komentarzach zawsze mnóstwo jest komplementów. Nie inaczej było w mikołajkowy piątek. Para udostępniła urocze zdjęcie w czerwonych swetrach z reniferami. Fani nie szczędzili im miłych słów. Nic dziwnego, razem wyglądają promiennie, aż można pozazdrościć.

   Instagram.com
(Instagram.com)

A jak Wam podoba się ta para? Spodziewaliście się, że wybuchnie między nimi tak płomienne uczucie?

d1cbkuw

Podziel się opinią

Share
d1cbkuw
d1cbkuw