ycipk-2yytd2

Myśleliście, że śpiew sióstr Godlewskich to przesada? Spójrzcie tylko na taniec jednej z nich

Odkąd w internecie pojawił się filmik Esmeraldy oraz Małgorzaty Godlewskich, gdzie zaśpiewały kolędę "Pada śnieg", zyskały ogromną popularność. Wygląda na to, że żadna z nich nie ma dość i... zapowiadają kolejne projekty artystyczne. Tym razem także z tańcem w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Godlewskie zapowiadają kolejne projekty.
Siostry Godlewskie zapowiadają kolejne projekty. (Youtube.com, Fot: YouTube)
ycipk-2yytd2

Na profilu Małgorzaty Godlewskiej pojawił się filmik, na którym tańczy. I choć wszyscy myśleli, że śpiew w wykonaniu sióstr to coś "egzotycznego", taneczne wideo okazało się jeszcze większym zaskoczeniem dla internautów.

"Pierwszy trening do nowego projektu musicalowego w Gdyni za mną..." – zapowiedziała Małgorzata Godlewska.

ycipk-2yytd2

Nietrudno się domyślić, że obok nagrania nie przeszli obojętnie internauci. Na Instagramie Godlewskiej wylała się fala hejtu. Ale jak wiadomo, siostry nie przejmują się krytyką i wciąż pragną rozwijać swoją karierę.

"Jeżeli chodziło o taniec do tej piosenki w tle, to w ogóle nie pasuje. Nie masz poczucia rytmu jednym słowem", "Ten kangurzy skok na początku i te "kocie ruchy". Milewicz w "Chłopaki nie płaczą" lepiej zatańczył. Dziewczyno, nie rób już z siebie pośmiewiska. Zajmij się tym co lubisz, bo wszystko robisz na siłę i wystawiasz swą nieudolność na publiczną ocenę”, "Śpiewać nie potrafisz, tańczyć widać też nie, okropne te ruchy, beznadziejna" - czytamy na Instagramie jednej z sióstr.

Jak oceniacie taniec siostry Godlewskiej?

Siostry Godlewskie pojawiły się także u nas w studiu:

ycipk-2yytd2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yytd2

ycipk-2yytd2
ycipk-2yytd2