Trwa ładowanie...
d4n2lok

Największe gwiazdy "kiedyś i dziś". Zobaczcie niezwykłe zdjęcia

Puśćmy wodze fantazji. Co by było, gdyby gwiazdy spotkały same siebie z przeszłości? Cóż, mogłoby to wyglądać tak...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Zestawienie zdjęć Freddiego Mercury’ego robi ogromne wrażenie
Zestawienie zdjęć Freddiego Mercury’ego robi ogromne wrażenie (Facebook.com)
d4n2lok

Media społecznościowe podbijają ostatnio akcje, w których internauci zestawiają swoje aktualne zdjęcia z fotografiami z przeszłości. Chociażby w inicjatywie #10yearschallenge, ku uciesze fanów, wzięło udział wielu znanych i lubianych. Popularnością cieszą się także (często przygotowywane przez fanów właśnie) zestawienia, które pokazują większe metamorfozy gwiazd, niż na przestrzeni 10 lat.

Ostatnio uwagę internautów wzbudziły zdjęcia, które są naprawdę wyjątkowe. Masowo zaczęli udostępniać prace, które stworzył Ard Gelinck (więcej prac znajdziecie pod tym adresem).

d4n2lok

Nic dziwnego. To nie są zwykłe zestawienia z cyklu "kiedyś i dziś". Fotomontaże są tak zręczne, że… przypominają rodzinne portrety. Dzięki nim możemy zabawić się wyobraźnią i przez chwilę zastanowić się, co by było, gdyby gwiazdy spotkały same siebie z przeszłości.

Trzeba przyznać, że niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe. Zestawienia zdjęć Freddiego Mercury’ego, Davida Bowiego, Paula McCartneya, Madonny, Annie Lennox, Micka Jaggera czy Whitney Houston robią piorunujące wrażenie i wiralowo rozeszły się po sieci. Częśc fotografii ma dużą wartość sentymentalną, zwłaszcza, że niektórrych gwiazd od lat nie ma już z nami.

Urokowi niecodziennych fotografii ulegli nie tylko fani, ale i niektóre gwiazdy. Zdjęcia z z własnymi podobiznami umieściły na swoim profilu m.in. Tina Turner i Annie Lennox. Obejrzyjcie wyjątkowe galerie i przypomnijcie sobie, jak się zmieniły gwiazdy muzyki i kina. To prawdziwa sentymentalna podróż w czasie!

Zobacz także: Na Instagramowych kontach gwiazd popularność zyskuje nowy trend

d4n2lok

Podziel się opinią

Share

d4n2lok

d4n2lok