News
28-09-2013 (10:28)

"Nasz nowy dom" - najnowsze reality show w Polsacie! WIDEO

Podziel się
"Nasz nowy dom" - najnowsze reality show w Polsacie! WIDEO

Pierwszymi, których odwiedzi Katarzyna Dowbor będą państwo Jaroniowie, którzy mieszkają w Rudniku niedaleko Mińska Mazowieckiego. Są małżeństwem z siedmioletnim stażem. Pani Aneta ma 29 lat, a jej mąż Krzysztof 32 lata i to on jest jedynym żywicielem rodziny.

Rok po ślubie praktycznie z dnia na dzień stali się rodziną zastępczą dla czwórki dzieci. A w ubiegłym roku przyszło na świat ich własne dziecko - Martynka. Cała ośmioosobowa rodzina mieszka na parterze w drewnianym domu w trzech pokojach, razem z siostrą pani Anety - Jolą, która zajmuje jeden z pokoi. Niestety mieszkają w fatalnych warunkach. Ich dzieci pragną, żeby móc wreszcie zaprosić swoich kolegów i nie wstydzić się własnego domu...

Zdaniem Katarzyny Dowbor i ekipy budowlanej będzie stworzenie pokoi dla maluchów na poddaszu. Na parterze remontu wymagają podłogi, które mają po prostu dziury i są przykryte deskami. Kolejnym ważnym zadaniem dla architekt Martyny Kupczyk jest dostosowanie kuchni do potrzeb 8-osobowej rodziny oraz stworzenie na dole prawdziwego pokoju dziennego, w którym mogłaby spędzać czas cała rodzina. Budynek trzeba także ocieplić i pokryć dach, którego remont także został przerwany z powodu braku środków. Na wszystko ekipa będzie miała tylko 5 dni... Czy zdążą w walce z czasem?

Zobaczcie, co czeka nas w pierwszym odcinku, który będzie można zobaczyć w Polsacie w najbliższą niedzielę o 17.45!

Podziel się

(fot. Polsat)

Podziel się

(fot. Polsat)

Podziel się

(fot. Polsat)

Polub WP Gwiazdy