"Nasz nowy dom" sukcesem Katarzyny Dowbor?!

Podziel się
"Nasz nowy dom" sukcesem Katarzyny Dowbor?!

Nasz nowy dom - nowy program Polsatu, którego gospodynią jest Katarzyna Dowbor, podnosi stacji oglądalność. Produkcję śledzi średnio 1,5 mln osób. Sukces?

Reality-show zadebiutowało na antenie pod koniec września tego roku. Oglądać je można premierowo w niedzielne popołudnia o 17.50. Jak informują wirtualnemedia.pl, nowa propozycja podnosi oglądalność Polsatu względem analogicznego okresu w ubiegłym roku o 230 tys. widzów, jednak daje stacji dopiero trzecie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest wówczas TVP1 (emitująca powtórki Komisarza Alexa i program Jaka to melodia?), drugie miejsce należy zaś do TVN (filmy fabularne oraz Ugotowani).

Nasz nowy dom to program, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak w ciągu sześciu dni gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i trudnościami.

Poznajemy rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających generalnego remontu. Tym zajmuje się ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy.

Oglądacie nową produkcję Polsatu? Co sądzicie o Naszym nowym domu i jego prowadzącej?

Podziel się

(fot. mat. prasowe)

Polub WP Gwiazdy