WP
News

Nina Terentiew: Nadwaga staje się w Polsce poważnym problemem społecznym

Podziel się
Nina Terentiew: Nadwaga staje się w Polsce poważnym problemem społecznym
WP

Polsat wprowadza kolejny reality show do swojej jesiennej ramówki. W programie Fat Killers. Zabójcy tłuszczu sześciu śmiałków będzie walczyć z otyłością! O dziwo, gospodarzem programu nie został Krzysztof Ibisz, znany ze zdrowego stylu życia i walki o nienaganną sylwetkę,

Myślę, że ten program nie pozostawi nikogo obojętnym - tym bardziej, że nadwaga staje się w Polsce poważnym problemem społecznym - powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl Nina Terentiew. Program dotyka coraz bardziej palącego i aktualnego problemu zarówno w USA, jak i w Europie. Realizując "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ludzi otyłych. Od stycznia bieżącego roku kamery towarzyszą zmaganiom osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły zmienić siebie. Dla wielu z nich to często ostatni moment, by wręcz uratować swoje zdrowie i życie. Nie możemy milczeć, bowiem duża otyłość grozi śmiercią. Program jest bardzo emocjonujący, niezwykle poruszający, a efekty szalenie zaskakujące - dodała dyrektor programowa Polsatu.

Jak informują wirtualnemedia.pl, gospodarzem show został Konrad Gaca, doświadczony trener, prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością oraz jedyny w Polsce specjalista żywieniowy Certified Nutrition Specialist. Uczestnicy programu są więc w dobrych rękach.

WP

Co sądzicie o nowym pomyśle Polsatu? Będziecie oglądać Zabójców tłuszczu?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP