Olivier Janiak był królem chałtur. Teraz zarabia o połowę mniej

Popularność Janiaka znacznie spadła. Gwiazdor TVN nie jest już w czołówce najbardziej rozchwytywanych konferansjerów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olivier Janiak z żoną prowadzą imprezę
Olivier Janiak z żoną prowadzą imprezę (Instagram.com)
WP

Przez lata Olivier Janiak był jednym z najlepiej zarabiających prezenterów. Były model i mąż Karoliny Malinowskiej nigdy nie ukrywał, że tzw. chałtury to dobry kawałek chleba.

- Żyję z wystąpień publicznych, tak zwanych chałtur, co pozwala zarabiać w branży naprawdę fajne pieniądze - deklarował w jednym z wywiadów.

Nic dziwnego. Wtedy Janiak mógł liczyć nawet na kwotę 20 tys. zł za jedno wystąpienie! Jak podaje "Super Express", obecnie dziennikarz ma coraz mniej propozycji zawodowych. Janiak postanowił nawet opuścić stawkę do 8 tys. zł, ale chętnych do zatrudnienia Oliviera wciąż nie ma aż tak dużo.

WP

W ciągu ostatnich lat popularność prezentera znacznie spadła. Jeszcze w 2011 r. gwiazdor TVN był jednym z najchętniej wynajmowanych prezenterów. W 2015 r. wypadł z czołówki, a za wystąpienia publiczne inkasował ok. 12 tys. zł. W 2017 r. stawka ta spadła dodatkowo o 2 tys. zł.

Na dzień dzisiejszy Olivier Janiak może liczyć na maksymalnie 8 tys. zł. Marcin Prokop, główny konkurent Janiaka, wciąż może liczyć na intrantne kontrakty. Od lat dziennikarz inkasuje min. 20 tys. zł za wystąpienie.

Dlaczego Janiak już nie jest tak rozchwytywany?

WP

- Niestety, wykorzystując swoją pozycję, potrafi drwić z obecnych na sali gości, a z jego ust wypadają niesmaczne żarty i niestosowne komentarze, formułowane tak, aby ośmieszyć gości. Jedna ze znanych firm po jego uszczypliwym zachowaniu wobec gości postanowiła, że więcej go nie zatrudni do konferansjerki. I nie jest to odosobniony przypadek - zdradza w tabloidzie osoba organizująca imprezy komercyjne.

Gwiazdor TVN zaliczył też ostatnio wpadkę podczas koncertu "Muzyka Wolności" w Poznaniu. Konferansjer pomylił marszałka województwa wielkopolskiego i przedstawił go jako... marszałka województwa mazowieckiego.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Janiak robi zakupy na ostatnią chwilę w spożywczym

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP