Trwa ładowanie...
d8opnnh

Piotr K.: "najmłodszy polski milioner" trafi do Polski

Jeszcze w piątek trafi do Polski zatrzymany w Austrii "najmłodszy polski milioner". - Piotr K. zostanie przewieziony przez południową granicę Polski, a następnie trafi do aresztu w najbliższym mieście. Tam będzie czekał na decyzję prokuratora - poinformowało Radio Zet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr K.: "najmłodszy polski milioner" trafi do Polski
(Instagram.com)
d8opnnh

Przypomnijmy że mężczyzna został zatrzymany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania za oszustwa związane z działalnością gospodarczą. Może trafić do więzienia nawet na pięć lat. W ręce policji wpadł 24 grudnia w Austrii, gdzie się ukrywał.

Piotr K. był poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie za liczne oszustwa, których dopuścił się przez lata. Cała Polska dowiedziała się o jego istnieniu w 2013 roku. Robił bowiem wiele, by zaistnieć jako celebryta. Bywał na salonach, próbował zaprzyjaźniać się z gwiazdami. Funkcjonował medialnie jako "najmłodszy milioner w Polsce".

d8opnnh

W licznych wywiadach zapewniał, że wszystko, co osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Z czasem wyszło jednak na jaw, że działał nielegalnie. Głośno było o sprawie sprzedawanej przez niego wybielającej pasty do zębów, której działanie było nieskuteczne. Do tego okazało się, że w składzie produktu znajdują się niebezpieczne składniki, których zawartość przekracza europejskie normy.

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Górniak twierdzi, że ją oszukał. Teraz pracuje z Mielcarz!

d8opnnh

Podziel się opinią

Share

d8opnnh

d8opnnh