Trwa ładowanie...
d3qu8rm

Piotr K. w końcu usłyszał zarzuty. "Najmłodszy polski milioner" nie przyznaje się do oszustw

Piotr K. wciąż nie przyznaje się do zarzucanych mu oszustw związanych z działalnością gospodarczą. Zarzuty wobec "najmłodszego polskiego milionera" mogą zostać rozszerzone.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr K. w końcu usłyszał zarzuty. "Najmłodszy polski milioner" nie przyznaje się do oszustw
(Facebook.com)
d3qu8rm

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że ścigany przez wiele miesięcy Piotr K. w końcu został schwytany w Austrii i zostanie przewieziony do Polski. W piątek 17 marca br. 24-latek został przesłuchany w prokuraturze. Jak informuje radio RMF FM, "najmłodszy polski milioner", któremu zarzuca się oszustwa i nielegalne wprowadzanie na rynek kosmetyków, nie przyznał się do winy. Twierdzi, że nie popełnił żadnego zarzucanego mu przestępstwa.

Pomimo to prokurator złożył w sądzie wniosek o przedłużenie stosowania wobec niego tymczasowego aresztu. Trzymiesięczny termin liczony jest, zgodnie z prawem, od dnia przewiezienia 24-latka do Polski. Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz radia, zarzuty wobec Piotra K. zostaną rozszerzone.

d3qu8rm

"Najmłodszy polski milioner" poszukiwany przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie za liczne oszustwa gospodarcze, których dopuścił się przez lata. Cała Polska dowiedziała się o jego istnieniu w 2013 roku, gdy robił wiele, by zaistnieć jako celebryta. W licznych wywiadach zapewniał, że wszystko, co osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Z czasem wyszło jednak na jaw, że działał nielegalnie. Głośno było o sprawie sprzedawanej przez niego wybielającej pasty do zębów, której działanie było nieskuteczne. Do tego okazało się, że w składzie produktu znajdują się niebezpieczne składniki, których zawartość przekracza europejskie normy.

   Instagram.com
(Instagram.com)
d3qu8rm

Podziel się opinią

Share
d3qu8rm
d3qu8rm