Trwa ładowanie...

Piotr Kupicha jest już po drugim ślubie. Jego żoną została wicemiss Polonia 2007

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para pobrała się niespełna trzy tygodnie temu. Ślub był jedną wielką tajemnicą - do teraz - informuje Super Express.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Kupicha jest już po drugim ślubie. Jego żoną została wicemiss Polonia 2007Źródło: East News, fot: East News
d2obu5c
d2obu5c

To bardzo doby czas w życiu Piotra Kupichy. Lider zespołu Feel poślubił niespełna trzy tygodnie temu Ewelinę Sienicką. Wokalista był już żonaty, jednak jego małżeństwo rozpadło się w 2013 roku. Teraz może zacząć liczyć lepszy czas.

Węgrowska: "Jestem rozpoznawalna dzięki Piotrowi Kupisze"

Ukochana Piotra Kupichy to wicemiss Polonia z 2007 r. Trzeba przyznać, że Ewelina Sienicka jest naprawdę piękną kobietą.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Para spotyka się ze sobą niemalże od czasu rozwodu Piotra z Agatą Fręś. Wraz z początkiem 2014 roku na świecie pojawiła się ich córeczka Jagoda.

O ich ślubie mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak para młoda para postanowiła nie afiszować się swoim uczuciem. Przypomnijmy, że śluby brane w tajemnicy są dzisiaj bardzo modne. Ten trend zapoczątkowała Doda, a później "przypadkiem" dowiedzieliśmy się o ślubie Dominiki Gwit, Rafała Maślaka czy Pauliny Krupińskiej.

Piotr oprócz córeczki, której doczekał się z Eweliną, ma jeszcze dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa. Z Agatą Fręś wychowują wspólnie Adama i Pawła.

d2obu5c

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2obu5c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2obu5c