Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znów są blisko. Dowodem nowe zdjęcia

Rozstanie modelki i dziennikarza wzbudziło sporo emocji. Okazuje się, że parze trudno o sobie zapomnieć. Najpierw była randka, teraz okazuje się, że Renata spędza czas w nadmorskim apartamencie Wojewódzkiego. Zdradziła ją relacja na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczoruk i Wojewódzki nadal się widują
Kaczoruk i Wojewódzki nadal się widują (East News)
WP

Rozpad związku po pięciu latach miała zainicjować Renata. Tuż po świętach wielkanocnych zdecydowała się odciąć od znanego partnera. Sprawa wyszła na jaw dopiero na początku maju, już po odpadnięciu Kaczoruk z "Tańca z gwiazdami". Modelce zależało, żeby nie grać rozstaniem w trakcie trwania show.

Już na początku czerwca paparazzi przyłapali byłych kochanków na wspólnej kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Fani obojga natychmiast zaczęli spekulować o powrocie pary. Żadne z nich nie odniosło się jednak do plotek.

WP

Teraz Renata, najprawdopodobniej nieświadomie, zdradziła, że cały czas jest blisko Kuby. Na Instastories pokazała niewinną relację. Być może nie zwróciłaby ona niczyjej uwagi, gdyby nie szczegóły. Widoczna w tle charakterystyczna kanapa w kropki, stół i lampa. Pech chciał, że ledwo kilka dni wcześniej Kuba pokazał zdjęcie swojego salonu w apartamencie nad polskim morzem z dokładnie tymi samymi przedmiotami.

Instagram.com
Podziel się
WP

Na razie trudno ocenić, czy Renata i Kuba wrócili do siebie czy po prostu pielęgnują przyjaźń po rozstaniu.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP