Renata Kaczoruk pręży się na jachcie. Wygląda ponętnie

Renata Kaczoruk ma za sobą intensywny czas. Najpierw zachwycała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", a chwilę później głośno było o jej rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. Modelka znalazła w końcu chwilę dla siebie i pochwaliła się zdjęciem znad polskiego morza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk (Instagram.com)
WP

Renata Kaczoruk wie, jak podnieść temperaturę. Ostatnio modelka bawiła się na Openerze i chyba spodobało się jej nad polskim morzem na tyle, że postanowiła zagrzać tam chwilę dłużej. Zdjęciami znad Bałtyku chwali się na swoim Instagramie.

Renata Kaczoruk ratuje śnieżne pantery

WP

To intensywny rok dla pięknej modelki. Ostatnio podziwialiśmy ją na parkiecie "Tańca z Gwizdami", gdzie cała Polska miała okazję poznać właścicielkę najdłuższych nóg w polskim show-biznesie. Chwilę później cały kraj żył jej domniemanym rozstaniem z gwiazdorem TVN-u. I choć bawili się razem na festiwalu w Gdyni, to nie wiadomo w jakim charakterze spędzali wspólnie czas.

Jednak Renata wydaje się być wypoczęta i zrelaksowana. I choć Kuby nie widać na horyzoncie, to ani w głowie jej rozmyślać o tym, co było. Zdjęcia z jachtu zachwycają.

WP

Jak wam podoba się gorąca pocztówka Renulki znad morza?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP