WP

Rodzice Kaczoruk polubili Wojewódzkiego. "Przyzwyczaili się do niego"

Wydawałoby się, że Kuba Wojewódzki znalazł w końcu szczęście u boku Renaty Kaczoruk. Niedawno jednak media obiegła informacja, że gwiazdorski związek rozpadł się. Jak podaje "Twoje Imperium", zaskoczona jest nawet rodzina modelki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ich rozstanie to największe zaskoczenie w show biznesie.
Ich rozstanie to największe zaskoczenie w show biznesie. (East News)
WP

Zaskoczenie? Owszem. Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk trwał 5 lat i nikt nie spodziewał się tego, że coś miałoby przerwać ich relacje.

O rozstaniu "Króla TVN" i modelki poinformował serwis "Pudelek", który wskazał też początek rozpadu ich związku. - "Taniec z gwiazdami" pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe - po "TzG" zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili - że sama też da radę – mówił informator "Pudelka".

WP

Przypomnijmy, że Renata do pewnego momentu nie budziła sympatii wśród widzów. Dopiero w "Tańcu z gwiazdami" dała poznać się z zupełnie innej strony.

Okazuje się bowiem, że do rozstania musiało dojść nagle. Fakt ten potwierdza informator "Twojego Imperium" mówiąc, że zdziwieni byli nawet rodzice Kaczoruk. –. Może nie jakoś bardzo, ale przez te pięć lat po prostu przyzwyczaili się do niego – czytamy w tygodniu.

Do tej pory ani Kuba Wojewódzki, ani Renata Kaczoruk nie skomentowali medialnych doniesień.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP