Trwa ładowanie...
d164bmj

Roksana Węgiel i Viki Gabor. Ich stawki wprawiają w osłupienie

Roksana Węgiel zarabia krocie na koncertach i reklamach. Viki Gabor od miesiąca też inkasuje robiące wrażenie kwoty za swoje występy. Właśnie poznaliśmy ich stawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel ze względu na dużą popularność wśród młodzieży może liczyć na wysokie gaże koncertowe
Roksana Węgiel ze względu na dużą popularność wśród młodzieży może liczyć na wysokie gaże koncertowe (East News, Fot: East News)
d164bmj

Roksana Węgiel i Viki Gabor to obecnie dwie nastolatki, które młodzież kocha najbardziej. Obie dziewczyny dały się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w Eurowizji Junior. Co więcej, obie konkursy ze swoim udziałem wygrały. Roksana Węgiel zwyciężyła w 2018 r., Viki Gabor rok później.

Przed obiema dziewczynami otworzyły się drzwi do wielkiej kariery. Roksana świetnie wykorzystuje swoje pięć minut, regularnie koncertując. W tym roku aż dwie stacje telewizyjne zaprosiły ją na wspólne kolędowanie. W związku z tym wierni fani mogli zobaczyć ją zarówno w Polsacie, jak i w Telewizji Polskiej.

ZOBACZ: Roksana Węgiel o pokonaniu Dawida Podsiadło: "Ogromny szok"

Dzięki regularnym koncertom 14-letnia Roksana Węgiel jest w stanie zarobić krocie.

d164bmj

- Za jeden koncert Roksana Węgiel jest w stanie zgarnąć aż 30 tys. zł. To ogromne pieniądze - zdradza nam osoba, która współpracowała z wokalistką.

Ta stawka robi wrażenie zwłaszcza, że taką kwotę za jeden występ życzy sobie niezwykle popularny Zenon Martyniuk. Roksana Węgiel w połowie grudnia ma już zarezerwowanych kilkanaście terminów na koncerty w 2020 r. Na ten moment wiadomo, że zagra jeden koncert w marcu, jeden w kwietniu, trzy w maju, pięć w czerwcu i dwa w lipcu. Jak na razie jest to 12 koncertów, a ich liczba na pewno wzrośnie.

Przeczytaj: Roksana Węgiel na gali otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci

Według stawki, którą nam podano, tylko za te koncerty Roksana Węgiel jest w stanie zarobić 360 tys. zł. Po odjęciu kosztów związanych z opłaceniem zespołu czy dojazdem na koncert, zostanie pokaźna suma.

d164bmj

Poza tym Roksana Węgiel wystąpiła w reklamie popularnej sieci komórkowej. Propozycje lokowania produktów wciąż jednak spływają.

- Przy negocjacjach związanych z reklamowaniem produktów trzeba mieć przynajmniej 200-300 tys. zł. Roksana wysoko się ceni - dodaje nasz informator.

Stawka koncertowa Viki Gabor

Viki Gabor w świadomości Polaków zaistniała dopiero miesiąc temu. Jej piosenka "Superhero" okazała się wielkim hitem, a 12-latka wygrała Eurowizję Junior zorganizowaną w Gliwicach. Dziewczyna na razie nie może liczyć na takie same stawki jak jej koleżanka Roksana, ale i tak na koncertach zarabia sporo, zwłaszcza jeśli brać pod uwagę jej młody wiek.

d164bmj

- Viki Gabor za zaśpiewanie 2-3 piosenek inkasuje między 10-20 tys. zł. Jak na osobę, o której wcześniej praktycznie nikt tyle nie mówił, to jest to bardzo dużo - zdradza osoba związana z TVP.

Na razie 12-latka nie reklamuje żadnych produktów, ale to z pewnością kwestia czasu. Obecnie obie dziewczyny skupiają się na przygotowaniach do koncertów sylwestrowych. Nastolatki wystąpią u boku największych polskich gwiazd. Viki Gabor będzie zabawiać publiczność w Zakopanem, natomiast Roksana Węgiel dostała zaproszenie zarówno od TVP, jak i na imprezę w Gdańsku, gdzie odbędzie się impreza dedykowana młodzieży.

d164bmj

Podziel się opinią

Share
d164bmj
d164bmj