Trwa ładowanie...
d3njxah

Ronnie Wood przeszedł operację. Co z trasą koncertową The Rolling Stones?

70-letni muzyk wydał oświadczenie na temat swojego stanu zdrowia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ronnie Wood
Ronnie Wood (ONS.pl)
d3njxah

Gitarzysta zespołu The Rolling Stones przeszedł operację usunięcia zmiany patologicznej płuca. Muzyk jest wdzięczny, że lekarze wykryli chorobę w tak wczesnym stadium i dzięki temu błyskawicznie podjęli się leczenia.

- Ronnie czuje się dobrze po udanym zabiegu. Zmiana została odkryta podczas rutynowego badania przesiewowego. Nie jest konieczne żadne dodatkowe postępowanie, a europejska trasa The Rolling Stones pozostaje bez zmian - brzmi oświadczenie na stronie artysty.

Przypomnijmy, że Ronnie Wood w trakcie kilkudziesięcioletniej kariery przewinął się przez kilka wpływowych grup, jednak najbardziej kojarzony jest jako gitarzysta formacji The Rolling Stones, gdzie gra nieprzerwanie od 1975 roku. Muzyk zasilał też składy The Faces oraz Jeff Beck Group, a także nagrywał i występował jako solista. Artysta ma także na koncie kilka książek. Poza albumami z reprodukcjami własnych prac, w 2007 roku wydał także autobiografię zatytułowaną "Ronnie", w której napisaniu wspomógł go jego zięć, Jack MacDonald. Artysta zaliczył także przygodę ze światem filmu - pojawił się w epizodycznych rolach w filmach "The Wild Life" czy "9 i pół tygodnia".

d3njxah

Podziel się opinią

Share

d3njxah

d3njxah