Trwa ładowanie...
Materiał partnera: Universal Music

Siostry Szydłowskie uczą seniorów, jak korzystać ze Spotify

Dawno, dawno temu / nie tak dawno temu (*niepotrzebne skreślić) babcie i dziadkowie pokazywali nam świat i uczyli, jak się w nim poruszać. Teraz to my możemy się im odwdzięczyć w podobny sposób. Na przykład: pomóc w korzystaniu z serwisów cyfrowych takich jak Spotify. Najlepiej w towarzystwie Sióstr Szydłowskich.

Share
Siostry SzydłowskieSiostry SzydłowskieŹródło: materiały partnera
d4a61ta

Siostry Szydłowskie niejednokrotnie udowodniły, że uwielbiają łamać stereotypy dotyczące seniorów. Ze Spotify korzystają tak biegle, że świetnie sprawdzają się w roli przewodniczek po tej technologii. W poniższym filmie artystki w przystępny sposób wyjaśniają, jak słuchać ulubionej muzyki korzystając ze Spotify i o co tak naprawdę chodzi w streamingu:

Siostry Szydłowskie - Jak korzystać ze Spotify.

W lutym 2021 ukazała się debiutancka płyta artystek, „Siostry Szydłowskie”. Siostry mogły liczyć na olbrzymie wsparcie Spotify – wokalistki pojawiły się m.in. na Facebooku, Instastories czy Premium HPTO serwisu – była to pierwsza tego typu promocja wydawnictwa artystek-seniorek.

d4a61ta

Zaprezentuj ten film swojej babci, swojemu dziadkowi, a następnie zaproponuj wspólne słuchanie playlist – na przykład takiej: https://tegoslucham.lnk.to/SiostrySzydlowskie Seniorom z pewnością zakręci się łezka w oku, gdy dowiedzą się, że od dyskografii ulubionych wykonawców (może The Beatles?) dzieli ich zaledwie kilka kliknięć. Tego typu rozmowy z pewnością mogą przywołać wiele ciekawych wspomnień!

Materiał partnera: Universal Music
d4a61ta

Podziel się opinią

Share
d4a61ta
d4a61ta