Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Sun Festival 2022

Sun Festival 2022 – Bedoes x 2115 i Masny Ben x MGNG kolejnymi mocnymi uderzeniami w line-upie

Największy festiwal lata w Polsce to gwarancja koncertów, które rozruszają każdą publikę. Do line-upu Sun Festival dołączają artyści, którzy dominują platformy streamingowe, a ich wyświetlenia teledysków liczone są w milionach. To też odpowiedź na pytań wielu fanów, którzy oczekiwali ich obecności. W Kołobrzegu zagrają Bedoes x 2115 i Masny Ben x MGNG.

Share
 Źródło: materiały partnera
djn18u5

MASNY BEN x MGNG

Jest czad! Jest GIGACHAD! i jest HIPERCHAD, bo na Sun Festival zagra Masny Ben i MGNG! Skoro obiecaliśmy najgłośniejsze postacie na scenie, to nie może zabraknąć tych, którzy wiedzą, co to prawdziwy FAME! To ekipa, której każdy singiel zamienia się w przebój i ciężko wyobrazić sobie imprezy bez nich. To właśnie dlatego zobaczymy ich na największej imprezie lata!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

BEDOES x 2115

Róbcie więcej dymu, bo na scenie na pewno nie zabraknie ognia! Obiecaliśmy niespodzianki, więc czas na kolejną z nich! Do line-up Sun Festival wjeżdża Bedoes, ale nie sam, a z całym gangiem, bo 2115 zagra tego wieczoru na naszej scenie wyjątkowy koncert wypełniony przebojami całej ekipy! Bedoes, White 2115, Blacha 2115, Kuqe 2115, Flexxy 2115 na jednej scenie! Bedoesiary róbcie hałas!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg - Podczele

djn18u5

Termin: 29-31 lipca 2022

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie www.bilety.sunfestival.pl

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Informacja prasowa: Sun Festival 2022
djn18u5
djn18u5