Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Sun Festival 2022

Sun Festival 2022 – Młode gwiazdy SBM dołączają do line-upu festiwalu

Wszyscy zaczynali w akcji SBM Starter, by robić coraz śmielsze kroki na legalnej scenie. Pomimo młodego wieku mają coraz większe grono słuchaczy i pokazują, że robienie rapu na swój unikatowy sposób po prostu się opłaca. Do line-upu Sun Festival dołączają Nypel, Janusz Walczuk i Kinny Zimmer.

 Źródło: materiały partnera
d2xksdk
d2xksdk

NYPEL

Klasa! Proszę o ciszę, bo na scenę Sun Festival wchodzi Nypel, którego wiralowe single dały mu udział w SBM Starter, a potem bilety prosto do Hotelu Maffija. Teraz 17-latek zagra na największym hip-hopowym festiwalu w Polsce. Czy to brzmi jak amerykański sen? Nie! To spełniony sen młodego rapera, który chce pokazać rówieśnikom, że wiek to tylko liczba. Sprawdźmy to na żywo!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

JANUSZ WALCZUK

Od realizacji albumów w studio NOBOCOTO, przez Hot16Challenge i Hotel Maffija, aż po legalny debiut zatytułowany po prostu "Janusz Walczuk", który jak sam mówi jest po prostu ścieżką dźwiękową do jego życia. Zakładajcie szlafroki, łapcie kawkę i nie tylko, bo w lipcu będziemy uprawiać "Ekstremalne sporty". Janusz Walczuk melduje się w line-upie Sun Festival.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

KINNY ZIMMER

Weźcie namioty, bo w kawalerce na pewno wszyscy się nie zmieszczą! Grono fanów Kinny Zimmera ciągle się powiększa, a lista osób, z którymi współpracuje robi imponujące wrażenie! Jego debiutancki album "Letnisko" to jedna z najgłośniejszych premier tego roku, a teraz sprawdzimy jak sprawdzi się na żywo w Kołobrzegu!

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg - Podczele

d2xksdk

Termin: 29-31 lipca 2022

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: www.bilety.sunfestival.pl

Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym, a także bilety jednodniowe, rodzinne i karnety VIP. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Informacja prasowa: Sun Festival 2022
d2xksdk
d2xksdk