Trwa ładowanie...
d3i5out
Muzyka

Syn Michaela Buble ma nowotwór. Muzyk zawiesza karierę

3-letni syn popularnego wokalisty zachorował na nowotwór. Michael Buble postanowił zawiesić działalność muzyczną i poświęcić cały czas rodzinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Michaela Buble ma nowotwór. Muzyk zawiesza karierę
(Instagram.com)
d3i5out

Kanadyjski wokalista jazzowy oraz jego żona, Luisana Lopilato, doczekali się dwóch synów. Sarszy z nich, 3-letni Noah, trafił niedawno do szpitala z podejrzeniem mononukleozy, a następnie świnki. Pierwsze badania wykluczyły jednak te choroby. Żona artysty wybrała się więc z chłopcem do lekarza do Los Angeles. Diagnoza specjalisty załamała rodzinę. Okazało się, że Noah cierpi na nowotwór.

Informację jako pierwszy podał argentyński serwis "La Nacion". Wkrótce oświadczenie wydał Michael Buble. Na jego facebookowym profilu pojawił się emocjonalny wpis, w którym poinformował o zawieszeniu kariery.

Jesteśmy załamani rozpoznaniem raka u naszego najstarszego syna, który obecnie przebywa na leczeniu w Stanach Zjednoczonych. Zawsze dużo mówiliśmy o tym, jak wiele znaczą dla nas rodzina i miłość, jaką żywimy do swoich dzieci. Luisana i ja poświęcimy cały nasz czas i całą naszą uwagę, żeby pomóc Noahowi w powrocie do zdrowia, dlatego zawieszamy naszą aktywność zawodową. W tym trudnym czasie prosimy o modlitwę za niego i poszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa droga i mamy nadzieję, że przy wsparciu rodziny, przyjaciół i fanów z całego świata, oraz dzięki pomocy Boga, zwyciężymy - czytamy.

   Instagram.com
(Instagram.com)
d3i5out

Podziel się opinią

Share
d3i5out
d3i5out