Trwa ładowanie...
d3kg1pf
Artykuł sponsorowany

The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut przez nią „oszaloł”!

Karolina Leszko jest wokalistką o zadatkach na supergwiazdę „The Four”. Jej głos już zawładnął jurorami, dlatego wybrali ją do Wielkiej Czwórki programu. W nadchodzącym odcinku przyjedzie kolej na wokalną bitwę Karoliny z jednym ze śmiałków chcących zająć jej miejsce w programie. Jak w niej wypadnie? Igor Herbut oceniając występ Karoliny będzie się wprost rozpływał się w zachwycie po jej występie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut przez nią „oszaloł”!
The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut przez nią „oszaloł”! (materiały partnera)
d3kg1pf

W piątek w "The Four. Bitwa o sławę" przedstawicielka Wielkiej Czwórki Karolina Leszko zaśpiewa hit Lady Gagi, Bradleya Coopera „Shallow”. Wokalistka powaliła jurorów na kolana! Jej głos wzbudził sensacje wśród nich. Mieli ciarki, gdy usłyszeli jej wykonanie. A Igor Herbut "oszaloł" na jej punkcie: – Ty mogłabyś zaśpiewać sialalala, to miałoby wszystko niesamowite uderzenie…

Zobaczcie fragment programu! Karolina Leszko ma już jurorów po swojej stronie! A czy uda się jej zawładnąć publicznością zgromadzoną w studiu? Cały występ wokalistki i wszystkie emocje z nim związane już w najbliższy piątek!

  materiały partnera
(materiały partnera)
d3kg1pf

Podziel się opinią

Share
d3kg1pf
d3kg1pf