Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Viva Music - serie wydarzeń tribute to

Wszyscy mamy swoje niespełnione marzenia koncertowe, tę jedną gwiazdę, której z jakiejś przyczyny nie możemy zobaczyć na żywo. Wszystko stracone? Nie! Dzięki serii koncertów Viva Music niemożliwe staje się możliwe.

Share
Viva Music - serie wydarzeń tribute toViva Music - serie wydarzeń tribute toŹródło: materiały partnera
d3xd3kr

Tribute to Bee Gees

Przed Wami włoscy Bee Gees! Podobnie jak członkowie oryginalnej grupy, ci również są braćmi i jak nikt potrafią wzbudzić w nas gorączkę sobotniej nocy. A jeśli macie co do tego jakieś wątpliwości, to wystarczy wspomnieć, że określenie Italian Bee Gees padło w ich kierunku od nikogo innego, jak oryginalnych braci Gibb! Gotowi, by zatańczyć, jak Travolta na koncertach w Polsce?

Pink Floyd History

Pink Floyd History to prawdziwa podróż w czasie. Zespół, który wystąpił w Polsce w ubiegłym roku, tym razem również zabierze nas w podróż przez różne etapy twórczości Floydów. Odwiedzimy więc zarówno transowe, psychodeliczne zakamarki ich muzyki, jak i monumentalne, zapierające dech w piersiach pejzaże. A to wszystko w wyjątkowej oprawie wizualnej (projekcje, mappingi, gra świateł) potęgującej magię show w wykonaniu Pink Floyd History. Dajcie się zahipnotyzować.

Tribute to Dire Straits

Choć legendarna grupa Marka Knopflera nie występuje ponad 20 lat, to polska publiczność już na początku przyszłego roku będzie mogła na żywo posłuchać albumu Brothers in Arms. Grupa Tribute to Dire Straits zagra największe przeboje zespołu, jak "Money For Nothing" czy "Walk Of Life’’. Z kolei jej lider, Stefan Jonsson, odegra niesamowite solówki gitarowe Knopflera tak, że nie poznacie, że to nie oryginał!

d3xd3kr

Abba Show

Prób naśladowania ABBY było wiele, ale żadna nie jest tak i autentyczna i spektakularna jak The Show. W tym wypadku mamy do czynienia nie tylko z bezbłędnymi coverami największych hitów szwedzkiego kwartetu, ale i rozmachem wizualnym oraz scenograficznym godnym największych tras koncertowych ABBY. Zresztą, liczby mówią same za siebie - The Show odbył się już prawie 800 razy, a uczestniczyły w nim ponad 2 miliony fanów i fanek ABBY. Chcecie do nich dołączyć?

The Greatest Love… A tribute to Whitney Houston

W głosie Belindy Davids jest coś, co przypomina czar i geniusz Whitney Houston oraz momentalnie przywołuje pamięć o tej jedynej w swoim rodzaju wokalistce. Tylko Belinda jest w stanie tak świetnie podołać "I Will Always Love You" czy "One Moment in Time". To wszystko w towarzystwie zespołu, tancerzy oraz zjawiskowym efektom wizualnym. Już nie możemy doczekać się maja przyszłego roku.

Fast Love - Tribute to George Michael

Czy Andrew Browning to zaginiony brat bliźniak George’a Michaela? Nie wiemy, ale ważne, że oprócz wyglądu, wokalista projektu Tribute to George Michael przypomina pierwowzór również w kwestii umiejętności wokalnych i charyzmy na scenie. Dowód? Browning ma na koncie występ z samym Georgem Michaelem. Przekonajcie się, jak audiowizualny show FASTLOVE wypadnie w naszym kraju!

Simon & Garfunkel Story

Niezwykłe show Simon & Garfunkel Story, które odbyło się w związku z pięćdziesiątą rocznicą powstania kultowego duetu, okazało się prawdziwym zjawiskiem. Wobec tego, grupa będąca hołdem dla muzyki Paula Simona i Arta Garfunkela rusza w trasę, odwiedzając przy tym nasz kraj. Magia utworów takich, jak "Sound of Silence" czy "Bridge Over Troubled Water", zadzieje się w naszym kraju już w grudniu tego roku.

d3xd3kr

THE ROCKET MAN - A Tribute to Sir Elton John

Jeśli nie udało Ci się usłyszeć na żywo mistrza Eltona Johna, który skończył karierę w 2018 roku, to już nie musisz się martwić. Jego muzyka wybrzmi w Polsce podczas koncertów z serii THE ROCKET MAN - A Tribute to Sir Elton John. W roli głównej - Jimmy Love, przypominający mistrza zarówno barwą głosu, jak i ekstrawaganckimi kostiumami.

Morricone Film History

30 - osobowa orkiestra Italian Movie Orchestra i podróż przez dźwięki legendarnego kompozytora, m.in. "Ecstasy of Gold". Mało? Niezapomnianym dźwiękom będą towarzyszyły fragmenty filmów, do których były stworzone.

Tango Forever

Tango to taniec miłości. Oprócz niej, potrafi jednak wyrazić dużo więcej. Szczególnie w wykonaniu takich osób, jak Luis Bravo. Jego widowisko Forever Tango zwiedziło niemal cały świat, a w lutym rozgrzeje nasz kraj. Przygotujcie się na święto tanga, z zespołem na żywo i armią argentyńskich mistrzów tego wyjątkowego tańca.

Bilety na wszystkie wydarzenia możecie kupić w Going.

Artykuł sponsorowany
d3xd3kr
d3xd3kr
d3xd3kr