Trwa ładowanie...

Wiktoria Sypucińska zakochana. Wiemy kim jest jej nowy chłopak

Wiktoria Sypucińska znana jest za sprawą programu rozrywkowego "Warsaw Shore". Od momentu jej wejścia do willi fani podejrzewali, że jest coś na rzeczy pomiędzy nią i Alanem. Celebrytka kategorycznie zaprzeczyła tym plotkom pokazując obserwatorom nową miłość. Kim jest jej chłopak?

Share
Wiktoria Sypucińska zakochana. Wiemy kim jest jej nowy chłopak
Źródło: Instagram.com
d1xbou0

Kilka sezonów temu widzowie "Warsaw Shore" poznali Wiktorię Sypucińską. Nowa uczestniczka wzbudzała różne, skrajne emocje. Jedni byli jej przeciwni, nie podobał im się jej sposób bycia, a także zawsze perfekcyjny makijaż. Inni doceniali, że dziewczyna była sympatyczna i miała coś do powiedzenia. Wiktoria miejsca w programie nie zagrzała na długo. Jej odejście z willi nie ucięło jednak plotek związnych z jej relacją z Alanem. Fani byli przekonani, że ta dwójka się spotyka.

Sypucińska ucięła wszystkie plotki na temat swojego życia miłosnego jednym zdjęciem.Na swoim instagramowym profilu opublikowała fotkę z ukochanym. Jest to Michał Kacprzak, który jest dosyć znaną postacią w świecie muzycznym. Tam występuje pod pseudonimem Hellfield. Jego ostatnim sukcesem jest odbiór utworu, który nagrał razem z Olą Ciupą i (DJ Slavic) oraz Kubańczykiem.

Wiktoria Sypucińska zaskoczyła część swoich fanów publikacją tego zdjęcia. Wszyscy życzą parze szczęścia i wytrwałości. My również!

d1xbou0

Podziel się opinią

Share
d1xbou0
d1xbou0