Wojewódzki i Kaczoruk wrócili do siebie? Zdradziło ich zdjęcie

Rozstali się po pięciu latach związku w maju 2018 roku. Mówiło się, że to Renata Kaczoruk podjęła decyzję o odejściu od "wiecznego chłopca", Kuby Wojewódzkiego. Zyskała medialnie na tym rozstaniu, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce znów zobaczymy ich razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wytrzymali bez siebie kilka miesięcy
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wytrzymali bez siebie kilka miesięcy (East News)
WP

Kaczoruk po rozpadzie związku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie przestali ją kojarzyć z Kubą, a co za tym idzie, ze złośliwościami i nowobogackim stylem życia. Od tego czasu Renata znacznie chętniej współpracowała z mediami, dała się poznać jako sympatyczna dziewczyna z dużym dystansem do siebie. Odczarowała wizerunek "Żenulki", która w "Azja Express" dążyła po trupach do celu przy pełnym wsparciu swojego chłopaka.

WP

Wygląda na to, że Renata i Kuba długo bez siebie nie wytrzymali. W poniedziałek Kaczoruk obchodziła imieniny. Na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcie z apartamentu nad morzem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to dobrze znane wszystkim mieszkanie Wojewódzkiego. Showman także pochwalił się zdjęciem z tym samym widokiem dokładnie wtedy, gdy jego była-obecna dziewczyna.

Myślicie, że wrócili do siebie?

WP

 

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP