ycipk-1poyxk

Wróblewska ostro o polskiej Barbie: "Ameby nie mają mózgu i żyją"

Znana blogerka i krytyk mody, Dorota Wróblewska, skomentowała zamieszanie wokół Anelli, zwanej polską Barbie. Skrytykowała przede przede wszystkim media, które promują takie osoby. Słusznie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anella
Anella (Instagram.com)
ycipk-1poyxk

Ostatnio gościem "Dzień dobry TVN" była architekt inżynier Anella. Polka upodabniająca się do Barbie przeszła szereg operacji plastycznych, a swoje wdzięki prezentuje na portalach społecznościowych. Wygląd dziewczyny wzbudził duże kontrowersje. Wywiad z Anellą na facebookowym koncie "DD TVN" zobaczyło ponad milion osób, pojawiło się też wiele komentarzy. Swoja opinię wyraziła też Dorota Wróblewska.

- Żeby nie było, że hejtuje. Zastanawiam się w jakim kierunku idzie telewizja. Dlaczego w telewizji promowana jest głupota, próżność, chirurgia plastyczna i deformacja ciała? Zdaję sobie sprawę, że liczy się oglądalność, ale nie dziwmy się później, że** młode dziewczyny pokazują tyłki, pompują usta i zmniejszają nosy. Wartość rynkowa to wartość medialna i niestety tak jest. **Za chwilę na kanapę będą zapraszane osoby ze śrubokrętem w oku. Smutne mamy czasy. Jeżeli chodzi o bohaterkę, to jej życie i jej sprawa.* Ameby nie mają mózgu i żyją. Może metamorfoza na amebę?*- napisała na Facebooku Wróblewska (pisownia oryginalna).

ycipk-1poyxk

Myślicie, że media nie powinny pokazywać takich osób jak Anella?

*Zobacz też: "Nie miała operacji plastycznej. Wystarczy sprawdzić, czy ma blizny koło uszu" *

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1poyxk

ycipk-1poyxk
ycipk-1poyxk