Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany Rok Tygrysa

Young Leosia kończy letnią trasę koncertową z przytupem 2.09 w Warszawie

Young Leosia kończy letnią trasę koncertową z przytupem! Rok Tygrysa Tour będzie miało swój finał w Warszawie.

 Źródło: materiały partnera
d1b3e48
d1b3e48

Po niezwykle pracowitym ubiegłym roku, który został zwieńczony wypuszczeniem debiutanckiej EP-ki, można się było spodziewać, że Young Leosia postanowi zrobić sobie choć chwilową przerwę. Nic podobnego! Reprezentantka Internaziomali nie tylko zdążyła wybrać się na Jamajkę i nagrać kilka utworów z Matą występującym pod pseudonimem Skute Bobo. Odwiedziła również kilka największych festiwali w ramach "Rok Tygrysa Tour". Nie udało się Wam złapać jej występu? Nic straconego.

Po wielkim sukcesie, jakim była premiera debiutanckiej EP-ki Leosia niezwłocznie wzięła się za koncertowanie. Materiał pokrył się platyną, więc można było się spodziewać, że na jej koncertach ludzi z pewnością nie zabraknie. Ostatecznie frekwencja przerosła jednak wszelkie oczekiwania. Leomania opanowała Polskę, a młode pokolenie słuchaczy zapragnęło uczestniczyć w popularnych Hulankach.

Następnie przyszła pora na "Rok Tygrysa", czyli pierwszy solowy utwór wypuszczony od czasu premiery "Hulanki EP". Leosia udowodniła tym samym, że nie zamierza marnować okazji i planuje skupić się na stałym rozwoju jej muzycznych umiejętności. Utwór promował także jej letnio-wakacyjną trasę koncertową, na którą składały się występy na największych festiwalach w Polsce. Zwieńczeniem tej mini-trasy będzie wyjątkowy warszawski koncert plenerowy. 

d1b3e48

Zamknięcie trasy "Rok Tygrysa Tour" odbędzie się już 2 września. Leosia wystąpi na Letniej Scenie Progresji. Możemy spodziewać się wyjątkowego show muzyczno-taneczno-wizualnego, które będzie podsumowaniem ostatnich miesięcy jej działalności. Na koncercie nie zabraknie jej największych imprezowych szlagierów w tym "Szklanki", "Jungle Girl" czy "Cicho". Zapisujcie termin w kalendarzach, to będzie najgorętszy piątek wieczór w stolicy tego lata! Bilety dostępne w Empik Bilety oraz Going.

Bilety na to wydarzenie -> Young Leosia Rok Tygrysa

YOUNG LEOSIA - finał trasy Rok Tygrysa 2.09.2022 / drzwi 18:30, start 20:30 Letnia Scena Progresji, Warszawa

Artykuł sponsorowany Rok Tygrysa
d1b3e48
d1b3e48