Trwa ładowanie...
d1s2qdm
Megafon.pl
News

50 Cent zarobił miliony na bitcoinach

Raper, aktor i producent, zrobił niezły interes na bitcoinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

50 Cent naprawdę może spać na pieniądzach
50 Cent naprawdę może spać na pieniądzach (Instagram.com)
d1s2qdm

Ostatnio o bitcoinach, czyli kryptowalucie, robi się coraz głośniej. Tymczasem 50 Cent już jakiś czas temu zdecydował się na tę wciąż nietypową inwestycję.

Ostatni album 50 Centa "Animal Ambition" ukazał się w 2014 roku i rozszedł w niezbyt imponującym nakładzie 124 tysięcy egzemplarzy. Tyle jednak wystarczyło, by hiphopowy gwiazdor zarobił między 7 a 8,5 miliona dolarów.

Wszystko dlatego, że zdecydował się przyjąć zapłatę w bitcoinach. Łącznie artysta zebrał 700 bitcoinów, o których na pewien czas zupełnie zapomniał, tymczasem ostatnio wartość krypotowaluty wyraźnie podskoczyła. W 2014 roku miałby na koncie około 400 tysięcy dolarów, teraz może mówić nawet o ponad 8 milionach zysku. Takie pieniądze oczywiście cieszą i 50 Cent postanowił swoją radością podzielić się w mediach społecznościowych.

50 Cent ostatnio zagrał z Gerardem Butlerem w sensacji "Den of Thieves", która miała premierę 19 stycznia. Gwiazdor pracuje również przy serialu "Power".

d1s2qdm

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, "Get Rich or Die Tryin'" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - "The Massacre" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to "In da Club", "Candy Shop" czy "Just a Lil Bit". Jego ostatni album "Animal Ambition" pochodzi z czerwca 2014 roku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1s2qdm

Podziel się opinią

Share
d1s2qdm
d1s2qdm