Trwa ładowanie...
d2vq827
Megafon.pl
Muzyka

Adele nie odebrała nagród BBC Music Awards

Robbie Williams i Geri Horner (kiedyś Halliwell, a także Ginger Spice) odebrali za Adele dwie nagrody, jakie wokalistka otrzymała podczas rozdania BBC Music Awards. Adele nie pojawiła się na gali, choć była największą zwyciężczynią ceremonii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele triumfatorką Grammy 2012
Adele triumfatorką Grammy 2012 (ONS.pl)
d2vq827

Niektóre brytyjskie media sugerują nawet, że Adele ma już dość zamieszania wokół jej osoby, a nagrody i gale pełne gwiazd ją nużą. Artystka nie skomentowała tego.

Faktem jednak jest, że 28-letnia gwiazda, którą wyróżniono za najlepszy album ("25") oraz za piosenkę "Hello" na ceremonii się nie pojawiła, zaś wyróżnienia odebrali za nią Robbie Williams i Geri Horner. Williams, odebrawszy nagrodę za płytę roku, odczytał wiadomość od Adele.

- Dziękuję za tę nagrodę. Czuję się trochę źle wygrywając, bo płyta wyszła przecież tak dawno. Niemniej jednak wiecie, że was kocham. Zawsze kochałam i zawsze będę kochać - napisała piosenkarka.

d2vq827

Poza Adele powody do radości miała grupy Coldplay (Artysta roku), The 1975 (Koncertowa piosenka roku), jak i Izzy Bizu, która otrzymała nagrodę dla najlepszej debiutantki.

Adele ONS.pl
Adele
Geri Halliwell East News
Geri Halliwell
Robbie Williams newspix.pl
Robbie Williams
d2vq827
d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827