Trwa ładowanie...
d39yz49

Adele opublikowała ważny wpis. O wyborach

Adele sprawiła radość wszystkim swoim fanom. Po roku nieobecności artystka wróciła na Twittera z ważnym przekazem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele po roku przerwała ciszę. Zachęca do udziału w wyborach
Adele po roku przerwała ciszę. Zachęca do udziału w wyborach (Getty Images)
d39yz49

Adele po roku nieobecności zalogowała się na swoje konto na Twitterze. Miała ku temu ważny powód. Wokalistka przypomniała fanom-rodakom o rejestracji, aby 12 grudnia mogli wziąć udział głosowaniu w nadchodzących wyborach w Wielkiej Brytanii.

"Nie zapomnijcie o rejestracji. Macie czas do północy!" - napisała.

To pierwsza aktywność artystki na Twitterze po ponad roku. Adele regularnie udziela się na innych portalach społecznościowych, gdzie informuje obserwujących ją fanów o szczegółach ze swego życia. W maju za pośrednictwem Instagrama wspomniała o swoich 31. urodzinach, dając znać, że czas rozpocząć nowy rozdział. Miesiąc później wyszło na jaw, że gwiazda rozwodzi się ze swoim mężem, Simonem Koneckim.

d39yz49

"W końcu 31. urodziny, dzięki Bogu! 30stka mnie wykończyła, ale robię wszystko, by cały czas iść do przodu. Niezależnie od tego, jak długo pozostaniemy na tej planecie, życie nie będzie usłane różami. Drastycznie się zmieniałem w ciągu ostatnich latach. Ten rok będzie wyjątkowy i zamierzam go poświęcić wyłącznie sobie" - czytamy.

24 października Adele wybrała się na 33. urodziny kolegi z branży, Drake’a. Kanadyjski raper wyprawił imprezę w Hollywood, na której młodsza o dwa lata piosenkarka wyglądała jak po metamorfozie.

ZOBACZ TAKŻE: Sarsa chce być jak Adele w "Skyfall"... Uda się?

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49